Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 Suvokimai, mintys

Go down 
+2
Onute
Anahata
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 03 26, 2012 9:18 pm

Anahata rašo:
Aurelija rašo:
Kai nebekursite skausmo sau, nebekursite jo ir kitiems.

Sakykime, ramiai sėdite namuose. Netikėtai gatvėje pasigirsta veriantis automobilio signalas. Tai truputėli sudirgina. Koks šio sudirginimo tikslas? Visiškai jokio. Tai kodėl jį sukūrėte? Tai ne jūs, o protas. Jis veikė visiškai automatiškai, visiškai pasąmoningai. Bet kodėl jis jį sukūrė? Nes jis laikosi savo pasąmoningo tikėjimo, kad jo priešinimasis, kurį patiriate kaip tam tikrą neigimą ar nepasitenkinimą, kažkokiu būdu panaikins nepageidaujamas aplinkybes. Suprantama, tai visiškas klydimas. Jo sukurtas priešinimasis, šiuo atveju sudirginimas ar pyktelėjimas, daug labiau trikdo, nei pradinė priežastis, kurią jis tikisi panaikinti ... Išgirdę šiurkštų ar įžeidžiamą žodį, nepulkite gintis, pykti, neužsisklęskite - tegu jis pralekia pro jus kiaurai. Visiškai nesipriešinkite. Tarsi čia visiškai nėra nieko, ką galima paveikti. Tai yra atlaidumas, sutikimas. Taip tampate nepažeidžiami ir nenugalimi. Galite net pasakyti tam žmogui, kad jo elgesys yra nepriimtinas, jei laikote reikalinga. Tačiau jis nebeturės galios paveikti jūsų vidinės būsenos. Jūs patys save valdysite - savo valdžios nebegalės primesti joks kitas asmuo, o ir protas nebegalės jūsų varinėti. Ar tai būtų automobilio signalas, grubus žmogus, potvynis, žemės drebėjimas ar visų gyvenimo santaupų praradimas - priešinimosi mechanizmai yra tie patys.


Taip, pasiekti skaidrumo būseną ir yra didis menas prie atitinkamos situacijos. Bet kai pas tave prote tiek daug prikurta visokiausio šlamšto ir jis iš inercijos vis pasileidžia ir pasileidžia:)), reikia atidirbti:) nėra taip paprasta, bet tai padeda suvokti, kad norint nebekurti tokių žalingų darinių, mes turime būti visada sąmoningi ir gerai įvertinti savo kuriamus kūrinius Exclamation Arrow Exclamation


Meybei beybi Very Happy tiesiog paleiskime protą pasivaikščiot ir pamirškime,kad jis yra šeimininkas. Viskas yra daug paprasčiau nei atrodo bounce Sleep
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 27, 2012 12:28 pm

Viskas juk taip paprasta. Viskas yra. Meilė, šviesa, džiaugsmas. Viskas telpa į ESU... Tik mūsų protas sukuria iliuzijas apie sunkumus, ligas, nelaimes. O paprasčiausiai yra taip todėl,kad niekas nenori būti laimingas. Nes jei norėtų, jau dabar būtų, o ne lauktų ateities, tarkim geresnių laikų nei dabar. Tik dabar gali pajusti laimę ir džiaugsmą visu savo buvimu, nuo čia iki plaukų galiukų, beribiškai, visur, tai kas telpa ir ne labai tavyje. Jei lauksi, gali ir nesulaukti, nesuvokti, kad pilnatvė visada buvo ir yra šalia, ji yra mumyse! Ir protas visada nori sukurti tai, ko nėra. Juk jis toks DIDČKIS Very Happy
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 28, 2012 9:43 am

Tik protas turi mūsų didžiulę patirtį, praeitį ir ateitį, kurios realiai nėra. Protas jau įrėminęs gaunamą visiškai naują informaciją negali net klausytis, nes stengiasi šokti aukščiau to, apie ką kalbama. Jis visada nori skubiai reaguoti į tai,kas pasakyta, bet reaguoja per patirtį, kurią jau turi, o tai yra tik "gražus ribotumas". Toks mūsų protas nėra išsilaisvinęs, jis yra įkalinęs mūsų laisvę. Jei jis yra ribotas, jis negali suvokti to, kas yra beribiška. Nes juk tik tyras protas, protas, turintis didžiulę patirtį, bet drauge išsivadavęs iš žinojimo ir patirties – tik šitoks protas gali atrasti tai, kas yra daugiau nei protas. Proto patirtis yra sąlygotumo, ribotumo rezultatas. Protas per protą bando suvokti kas yra prieš protą. PROTAS PROTAS PROTAS... Visi metodai ir praktikos įrėmina protą, nes tikimasi rezultato, kuris jau yra tarkim numatytas.

Rašyčiau ir rašyčiau,nes kalba kaip užsukta kasetė, bet sako vidus, kad to neišrašysi. Arba supras kažkas arba ne. Čia net ne jums rašau Very Happy
Protu arba širdimi. ESU arba laukiu kol būsiu - taip yra daugumoje.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 28, 2012 1:40 pm

Visa ko pradžia ateina tik nuo žinoma į nežinoma, bet ne nuo žinoma į žinoma.
Jei permaina vyksta nuo žinoma į žinoma, tuomet svarbūs autoritetai, gyvenimo supratimas – tu žinai, o aš nežinau. Todėl aš garbinu tave, aš kuriu sistemą, aš einu paskui guru, aš seku paskui tave, nes tu suteiki man tai, ką aš noriu žinoti, tu man garantuoji, kad, elgdamasis taip ir taip, pasieksiu gerų rezultatų, rezultatų ir sėkmę. Sėkmė yra tai, kas žinoma, aš žinau, ką reiškia pasiekti sėkmę. Būtent to aš ir noriu. Taigi mes keliaujame nuo žinoma prie žinoma, o čia reikalingi autoritetai – autoritetas, skiriantis sankcijas, autoritetas lyderis, guru, reikalinga hierarchija, tas, kuris žino, ir tie, kurie nežino, o tas, kuris žino, privalo garantuoti man sėkmę, mano pastangų sėkmę, permainos sėkmę, kad būčiau laimingas, kad turėčiau, ko noriu.
Argi ne šie motyvai daugelį mūsų skatina keistis? Ir kaip gi mes gyvename ir elgiamės?
Ar tai permaina? Permaina, revoliucija yra tai, kas vyksta nuo žinoma į nežinoma, kai nėra jokių autoritetų, kai galima absoliuti nesėkmė, kai gyveni negalvodamas, kad baigiasi mano pinigai ir kad man kažką reikia daryti papildomai, kad "SUNKIAI", bet turėčiau užsidirbčiau. Ir čia jau tarkim žinomas rezultatas. Sunkiai padirbsiu,bet turėsiu. O jei sunkiai padirbus neturėsi? Tada grius visas pasaulis, sukurtos viltys į ateitį leis save įsiskaudinti, pradėsi galvoti ko esi vertas ir panašiai. Žinojimo žaismas, ego žaismas.
Kai nežinai nieko, neįvardini kokia tavo misija šioje žemėje, ta misija esi pats ir vis nuolat gali stebėtis, žavėtis iš naujo. Tarsi kažkas įvyko pirmą kartą! O ne proto rėmuose paskartojantis veiksmas, jau nudažytas patirties spalvomis. Per kurias nebematome kitų spalvų. Taip, dabar viskas ir vyksta tik dabar pirmą kartą. . Eiti į patį savo centrą ir gyventi gyvenimą grįžtant į jį nekuriant jokių specialių situacijų proto ribose. Tegul viskas vyksta savaime. Let it be! Tegul! Viskas jau yra mumyse. Dabar. cheers

Meskim šalin galvojimus,kad turime kažką pagydyti,prajuokinti, išmokyti kažko. Ne. Mes "NETURIME" nieko daryti. Viskas jau yra ir tegul būna per mus.

Akatiau, parašiau romaną :DDDD ne jums, bet mums. Ir negalvoju kodėl, atsisėdo ir rašė. Dabar.

Atgal į viršų Go down
menesiena

menesiena


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-05-27

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 29, 2012 9:26 pm




AČIŪ Exclamation sunny
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePen. 03 30, 2012 11:50 am

menesiena rašo:



AČIŪ Exclamation sunny


JUMS visiems AČIŪ cheers
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePen. 03 30, 2012 12:04 pm

Forma yra beformiškumas, absoliutas ir santykiniai dalykai, kas yra ir kas nėra, buvimas ir nebuvimas yra vienas ir tas pats. Realiai nėra ką daugiau pasakyti tik gyventi taikiai... visumoje, be skirstymų.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 02, 2012 11:06 am

kai mes smerkiame, vertiname, nebegalime aiškiai matyti, kai mūsų mintys nuolat kalba, tada mes nestebime kokie esame. Mes žiūrime tik į savo pačių sukurtą vaizdinį. Kiekvienas mes turime įvaizdį apie tai, kokie turėtume būti, ir tas įvaizdis, tas vaizdas visiškai nebelaidžia mums išvysti, kokie iš tikro mes esame.
Paprasčiausias pavyzdys dabar:
Lauke sninga, pavasarį sninga. Pasipiktinimų daug, bet kaip gražu, kai medį padengia sniegu, kaip gražu,kad sninga dabar! Jei sninga, tegul! Būnu tuo pačiu sniegu, tai tas pats grožis...
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 02, 2012 4:31 pm

Džiaugsmas nėra malonumas. Gyvenimas dabartyje yra grožio pajautimas, susižavėjimas juo, nesiekiant iš to malonumo... Malonumas yra tada, kai pradedame "galvoti" apie džiaugsmą kaip malonumą. Kad tą malonumą protas nori dar ir dar patirti, ir patirti tokį patį, nes tai ką jautė, buvo gera. Praeitis sekanti įkandin siekdama malonumo, kuris patenkins ir suteiks gražias emocijas. Jei žvelgi į čia ir dabar nenorėdamas pakartoti praeities, tada nebūna nei skausmo, nei nusivylimo dėl nepatirto jausmo. Tada džiaugsmas tampa tarsi virpuliukas tą akimirką, gražus žavesiukas. Tik tiek.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 11, 2012 9:18 am

Gyvenimas Lengvas Egzistavimas Be "mūsų"! Kol protas svarsto kas yra gyvenimas, jis pražiopso gražiausias akimirkas būdamas ne čia. Gyvenimas nėra suvokiamas, jis yra patiriamas niekieno!
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 15, 2012 9:28 am

Nėra gimimo. Nėra mirties. Yra tik tęstinumas. Gyvenimas negali mirti, jis tiesiog keičiasi.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 15, 2012 10:00 am

Kątik žiūrėjau filmą apie transformaciją su oro elementu-rebefingas ( arba tas pats su žemės elementu-kundalini, truputėli kitaip su kitais elementais, skiriasi tik čakrų valymosi tvarka): https://www.youtube.com/watch?v=05yzrNchF1Q&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=U89YIjY1iTA

Dar neblogas filmukas apie mokslą ir budizmą:
https://www.youtube.com/watch?v=fNLPfWV_RGs&feature=autoshare

Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 15, 2012 11:02 am

Atsiprašau, bet kam "jums" to reikia? Kas yra tas, kas "turi" čakras? Kas jas valo? Nėra nieko, tik idėjos ir iliuzijos, kurias kuria protas ir tai, ką vadiname "AŠ". Ir tie filmukai visi yra PROTO stiprinimui. Kundalini, karma, čakros... Ieškome tiesos, kai ji jau seniai yra ne tame, ką įsivaizduojame. Ir ką pasotinate žiūrėdama(s) filmus, gilindamasis į kažką? Proto žinių troškimą, kai sąmoningumas yra visiškai užslopintas. Ieškodami visko, jūs viską prarandate...
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 15, 2012 9:34 pm

Jei aš jums duočiau sprigta:) ir tai būtų iliuzija, nesakaudėtų? Dievas yra ne tik neišreikštas, bet ir išreikštas. Materija, protas, kūnas, jausmai yra tas pats "AŠ" ir jeigu ko nors nebepalaikai, tai tas ir nunyksta. Protas yra pats geriausias mūsų įrankis, tik jis turi išmokti atlikti savo darbą, nereikia jo visai ignoruoti. Jis kaip linzė, kai tu į ką nors koncentruojies - tai išdidėja, nebepalaikai - išnyksta. Jo prigimti, kaip ir jausmų, kūno - veikti ir nieko nepadarysi. Būdamas sąmoningas turi aiškų protą, jausmus, kontrolę ir to pagalba gali geriau praeiti stresines situacijas, geriau padaryti darbą, priimti geresnį sprendimą, nes tu matai plačiau.
Tarp kitko, jeigu tu negali vienu tik samoningumu padaryti reikiamą darbą, gyventi ir t.t. Jeigu jau esi šventasis, kuris gali materializuoti situacijas, materiją, valgai šviesą, turi atsparų kūną - tai tau nėra reikalo naudotis mums priimtinais įrankiais, nes viską jau valdai iš samoningumo, bet jeigu to nėra tai reikia naudotis tuom ką turi ir po truputi vystyti. Bent taip aš tai dabar matau. Samoningumas yra fundamentas, per kurį viskas vyksta.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 9:39 am

Anahata rašo:
Jei aš jums duočiau sprigta:) ir tai būtų iliuzija, nesakaudėtų? Dievas yra ne tik neišreikštas, bet ir išreikštas. Materija, protas, kūnas, jausmai yra tas pats "AŠ" ir jeigu ko nors nebepalaikai, tai tas ir nunyksta. Protas yra pats geriausias mūsų įrankis, tik jis turi išmokti atlikti savo darbą, nereikia jo visai ignoruoti. Jis kaip linzė, kai tu į ką nors koncentruojies - tai išdidėja, nebepalaikai - išnyksta. Jo prigimti, kaip ir jausmų, kūno - veikti ir nieko nepadarysi. Būdamas sąmoningas turi aiškų protą, jausmus, kontrolę ir to pagalba gali geriau praeiti stresines situacijas, geriau padaryti darbą, priimti geresnį sprendimą, nes tu matai plačiau.
Tarp kitko, jeigu tu negali vienu tik samoningumu padaryti reikiamą darbą, gyventi ir t.t. Jeigu jau esi šventasis, kuris gali materializuoti situacijas, materiją, valgai šviesą, turi atsparų kūną - tai tau nėra reikalo naudotis mums priimtinais įrankiais, nes viską jau valdai iš samoningumo, bet jeigu to nėra tai reikia naudotis tuom ką turi ir po truputi vystyti. Bent taip aš tai dabar matau. Samoningumas yra fundamentas, per kurį viskas vyksta.


Smile))
Jūs manęs nesupratote. Ir kalbate apie tai, ko net niekas neminėjo. Jei kiekvienas veiksmas yra samoningas, tai klausimas Jums, kas valdo jūsų veiksmus?
"Jei duotumėt sprigtą, jau žinote, koks tai bus jausmas, skaudės, neskaudės, ir net kaip skaudės. Tai yra žinojimas prieš žinojimą, veiksmo rezultatas dar prieš patį veiksmą. Kas yra tas "AŠ"? Kas duotų tą sprigtą, kad patenkintų savo žinojimą kaip bus, dar net nepadarius nieko.
Materija, kūnas, protas yra vienas ir tas pats, bet tai nėra "AŠ" faktiškai. Tas "AŠ" yra tai, su kuo jūs save tapatinate. Jei yra skausmas, jo patirti niekas negali, jei yra jausmas, jo taip pat niekas patirti negali. Kaip pats patyrimas gali patirti save? Nėra nei kas patiria, nėra paties patiriančiojo. Yra tik pats patyrimas be to "AŠ"
Samoningumas negali nei išdidėti, nei sumažėti, jis yra ir tai nuo "MŪSŲ" nepriklauso. Jei manome, kad priklauso, tada jau "MES" esame kūno VALDOVAI. Tai, kuo save laikome: mes galvojame, mes darome, mes einame, mes valgome, mes miegame, mes mes mes mes mes...
Ir apie darbą, darbo niekas nedaro, gyvenimo niekas negyvena, situacijų niekas nematerializuoja, niekas šviesos nevalgo, niekas neturi atsparaus kūno, niekas negali nieko valdyti iš SAMONINGUMO. Ir nėra to, ką TURITE vystyti. Ir matote, "BENT JAU JŪS TAIP MANOTE" kas JŪS ESATE? Kuo JŪS save laikote? Ieškote samoningumo? Kas jums pasakys, kad tai jau yra samoningumas? Niekas kitas tik JŪSŲ ego ir protas. Samoningumas nėra suvokiamas, nėra pagaunamas mintimi, žinojimu ir panašiai. Kai nebesitapatini su tuo, kuo save laikai, kiekvienas veiksmas yra nesamoningas! Ir Nebelieka jokio išankstinio žinojimo,kad jei elgsiuosi taip, aš NUŠVISIU. Ko Jūs ir siekiate. Ko siekia kiekvienas, kuris eina į DVASINGUMUS... Per tuos ieškojimus Jūs paprasčiausiai nebematote to tikrojo gyvenimo, tikrojo grožio, kuris vyksta kol jūs ieškote laimės, ramybės, žinių ar dar kažko. Sakydama "aš", neturiu omeny to,kas yra susitapatinę su kūnu. Kalbu,kad būtų lengviau susikalbėti. Taigi, "aš" nežinau nieko, tik tiek aš ir žinau, ir tai, kas žino per kažką, yra ne mano reikalas. Viskas vyksta. Nesu apsiskaičiusi visokių ezoterinių knygų, nieko. Ir nereikia. Nes nėra kas skaito, nėra kam reiktų žinoti, o ne būti patyrimu.
Viskas, kas vyksta per "mano" kūną, nėra "aš" visi darbai, viskas tiesiog vyksta be niekieno pagalbos. Tai yra. Ir tiek užtenka. Nesakau, kad JŪS elgiatės blogai. Net neketinu ginčytis. Tiesiog yra faktas ir yra TEORIJA, kurią perskaitė tai, ką vadinate "SAVIMI". Niekas nereikalauja JŪSŲ mesti viską, keisti savęs ir panašiai. Jūs pats jau viską darote. Bet laimė ir nušvitimas nėra pasiekiami... Jie yra kol jūs bandote tai pasiekti. Nežinau, ar supras JŪSŲ protas, kuris daug ŽINO. Bet tiesiog, nesistenkite nieko suprasti, leiskite viskam vykti. Nes Jūs net negalite nieko stabdyti. O jei stabdote, tai tik save, idėjomis, iliuzijomis, žiniomis, kurios yra ne jūsų.

Ir dabar rašant kažkam, langas pravertas, vėjas dvelkia, gaivuma, lietus... štai yra gyvenimas, kuris nei prasideda, nei baigiasi, tiesiog keičiasi. Ir PROTAS to suvokti negali...
Tikiuosi, nekreipsite į tai dėmesio ir būsite toliau, kuo esate.

P.S. Samoningumas nėra fundamentas, per kurį viskas vyksta. Tai Proto sukurta forma. Samoningumo įvilkti į žodžio rėmus beprasmiška. Ir niekas negali to suvokti.

Sėkmės.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 12:57 pm

jau ištryniau gal 4 žinutę. Viskas ką jūs rašote yra tiesa, bet yra ir tiesa iš kitos pusės, kuri irgi tokia pat kokia ir iš šios:) Smagu tai skaityti, idomiai pamąsčiau, ačiū Smile
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 1:07 pm

Anahata rašo:
jau ištryniau gal 4 žinutę. Viskas ką jūs rašote yra tiesa, bet yra ir tiesa iš kitos pusės, kuri irgi tokia pat kokia ir iš šios:) Smagu tai skaityti, idomiai pamąsčiau, ačiū Smile

Tiesa neturi nei vienos pusės, nei kitos pusės. Tiesa nėra nei "mano", nei "jūsų", nei kieno nors. Ji yra ir tiek. Niekas negali BŪTI SAMONINGU ir TURĖTI AIŠKŲ PROTĄ. Tai yra niekieno.
Tai,kas kalba, galėtų kalbėti ir stengtis padėti JUMS suprasti, kad tai, kuo JŪS save laikote neegzistuoja. Bet nuo to samoningumas pas jus neatsiras, nepadidės, nesumažės, nes nėra kas jį galėtų patirti, tik tas pats kas JŪS esate ir kuo save laikote.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 1:40 pm

Aš jūsų tekstus suprantu puikiai. Galima gyventi iš skirtingų čakrų ir matyti realybę vis kitaip. Žmogus, kuris yra aklas taip pat supranta, bet tas kuris mato supranta kitaip, o jei nori gali suprasti kaip supranta aklas, jam tereikia tik užsimerkti. Kiekviena čakra duoda skirtingą pasaulio matymą (skirtingus dažnius) ir visa tai yra tikra ir teisinga kaip ir visa kita, bet ne absoliutu.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 2:06 pm

Anahata rašo:
Aš jūsų tekstus suprantu puikiai. Galima gyventi iš skirtingų čakrų ir matyti realybę vis kitaip. Žmogus, kuris yra aklas taip pat supranta, bet tas kuris mato supranta kitaip, o jei nori gali suprasti kaip supranta aklas, jam tereikia tik užsimerkti. Kiekviena čakra duoda skirtingą pasaulio matymą (skirtingus dažnius) ir visa tai yra tikra ir teisinga kaip ir visa kita, bet ne absoliutu.


Tekstai nėra "mano". SUPRASTI GALI TIK PROTAS, kuris nėra tylus, nėra ramus, vis ieško ir neranda...
O tai, apie ką kalbate yra "JŪSŲ" pastangos "turimomis" žiniomis pasipuikuoti. Gyvenimas, kurį "JŪS" matote per čakras, žinote, jaučiate, suprantate tai yra tai, kas GYVENA gyvenimą ir bando jį KONTROLIUOTI. Nebesikartosiu. Čakros kundalini ar dar kažkas yra proto sukurti žaidimai siekiant DVASINGUMO, euforijos, atradimų, matymo ar dar kažko.
Niekas neturi ČAKRŲ, niekas negali per JAS matyti. Nes nėra to, kas tai valdytų, bet jei manote,kad yra, vadinasi yra. Nesistengiu nieko jums įaiškinti. Nėra kas aiškintų ir ką aiškintų. Ateina pats aiškumas. Bet protas jį blokuoja, nes nori suprasti,kad pagavo aiškumą.
Ir tai pasaka be galo. Smile
Sėkmės ieškant, šiaip ar taip, viskas vyksta ir be to, nes viskas niekas kaip ir viskas kas yra niekas yra viskas. Laughing
Ir "man" nereikia įrodinėti kaip viskas vyksta. "Man" nerūpi kaip. Viskas tiesiog vyksta. Ir tyla negalvoja, ar ji tyli, ar svarsto, gyvenimas negalvoja, nesvarsto, kodėl jis gyvena, kaip jis gyvena. Tai tiesiog kaip upė, plaukia ir nesustoja, nesistengia išreikšti savęs kitaip nei yra.
Ir tai, ką kalbame yra tik žodžiai, kurie nereiškia visiškai nieko.

Ramybė! Smile
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 4:55 pm

Ramybė! Smile
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimePir. 04 16, 2012 5:51 pm

Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 7:22 pm

Aurelija rašo:
Gyvenimas Lengvas Egzistavimas Be "mūsų"! Kol protas svarsto kas yra gyvenimas, jis pražiopso gražiausias akimirkas būdamas ne čia. Gyvenimas nėra suvokiamas, jis yra patiriamas niekieno!

Teisingai, pati tikriausia joga yra samoningumas (natūrali būsena) ir tai yra pagringas, tikslas, pabaiga ir pradžia, visų praktikų rezultatų karūna. Ir nesvarbu kaip tu į ją patenki, svarbu išsilaikyti ir gyventi joje, o iš čia savaime ateina visa kita arba ir kitaip, bet tai nesvarbu - svarbiausia būti, o iš čia natūraliai viskas vyksta:)) Visas iliuzijas sukuria mūsų mažasis protas ir tik jis.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 10:09 pm

Anahata rašo:
Aurelija rašo:
Gyvenimas Lengvas Egzistavimas Be "mūsų"! Kol protas svarsto kas yra gyvenimas, jis pražiopso gražiausias akimirkas būdamas ne čia. Gyvenimas nėra suvokiamas, jis yra patiriamas niekieno!

Teisingai, pati tikriausia joga yra samoningumas (natūrali būsena) ir tai yra pagringas, tikslas, pabaiga ir pradžia, visų praktikų rezultatų karūna. Ir nesvarbu kaip tu į ją patenki, svarbu išsilaikyti ir gyventi joje, o iš čia savaime ateina visa kita arba ir kitaip, bet tai nesvarbu - svarbiausia būti, o iš čia natūraliai viskas vyksta:)) Visas iliuzijas sukuria mūsų mažasis protas ir tik jis.


Kažkas dar vis nori save išreikšti...
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 14, 2012 1:13 pm

Neblogas pokalbis apie gyvenimą per širdies čakrą (kai yra noras duoti): https://www.youtube.com/watch?v=JfKaEl_QWUg&feature=youtu.be
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 2:42 pm

Tikriausiai pavertinsiu save ir pabūsiu bjauri, bet nėra jokio noro duoti, neduoti... Gyvenimas vyksta jam to net nenutuokiant. Ir noras lieka tik noru.
Anahata rašo:
Neblogas pokalbis apie gyvenimą per širdies čakrą (kai yra noras duoti): https://www.youtube.com/watch?v=JfKaEl_QWUg&feature=youtu.be
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Suvokimai, mintys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suvokimai, mintys   Suvokimai, mintys - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Suvokimai, mintys
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Etika ir Filosofija :: Transcendentinė psichologija-
Pereiti į: