Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 sis bei tas apie vardus,pravardes

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Pelkiuragana

Pelkiuragana


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2008-05-10
Age : 60
Miestas : Biržai

sis bei tas apie vardus,pravardes Empty
RašytiTemos pavadinimas: sis bei tas apie vardus,pravardes   sis bei tas apie vardus,pravardes Icon_minitimePir. 02 16, 2009 3:47 pm

Zmogus yra daug kartu sudetingesnis uz kompiuteri.Jis su savo mintims gali uzprogramuoti bet koki ivyki.Nuo minciu viskas ir prasideda.Zmogaus galimybes neribotos,tik norai riboti.Zmogu galima atpazinti is jo veido bruozu,manieru,balso intonacijos.Tikrai ismintingi zmones neklausineja nieko,jie viska isskaito.
Neslpoinkite saves alkoholiu,narkotikais,rukalais,blogomis mintimis ir jus tapsite genijais.Pas kiekviena zmogu gludi daug neisjudintu ugnikalniu.Ir laimingi tie,kurie nejudina neigiamu sroviu,o bando pazinti gerio,grozio,meiles,isminties ir supratimo sroves.
Zmogaus prigimtis surista su visais gamtos reiskiniais ir cia nera nieko neitketino.Esam visatos,kosmoso dalelyte.Viskas vyksta tik su Dievo zinia ir jo valia...
Netgi vardas,kuri gaunam ateje i si pasauli,jis nera siaipsau vardas.Mes nesigilinam ir nesukam sau del to galvos kodel taip yra.Gal net tevai nezino kodel tuo vardu pavadino savo vaika...manau,kad tai gilu ir susije su daviniu zmogaus pasauliu.Ir vardas kaip likimas.
Ir as iki siu dienu nemasciau.Vardo,kuri isrinko tevai, ilgai nemegau.Man jis buvo negrazus.Dabar,kada esu subrendus moteris,kada pasikeite poziuris i gyvenima,kada suvokiau kas yra gyvenimo prasme,kada supratau kas esu....kada dvasines vertybes tapo svarbesnes uz materialias- vardas suskmbo visiskai kitaip.As sakau,kad uzaugau. Very Happy Pasidomejau savo vardo issifravimu.Tai idomus dalykas.Raso,kad mano vardas stiprina troskimus,kad jis padeda moksle,leidzia geriau susikoncentruoti,sukaupti zinias apie gyvenimo paslaptis.Prota daro analitiskesniu,skatina gebejima giliau isiskverbti i reiskiniu esme.Neleidzia spresti apie reiskinius is pirmo zvilgsnio.Reikia daugiau laiko tobulejimui,meditacijai.Skatina nora pabuti vienatvej.
Siame forume bendraujame,kitais vardais,kuriuos susigalvojome patys.Manu nei vienas ,pasirases slapyvardziu,nesusimaste apie jo reiksme.Mano slapyvardis daugumai uzkliuna.Kelia bauginanti ivaizdi.Gavau ne viena klausima kodel taip pasivadinau.Pelke...ragana....skamba ne kaip,jei zodzius suvoki paraidziui.Pelke matom,kaip sena surugusia bala,kurioje niekas negyvena....ragna-sena,bloga sene,su juodu varnu ant peties Very Happy Aisku butu graziau-ezero feja....menesienos burtininke...Raganas uz ju zinias degino ant lauzo....ju bijojo....O bijama tik stipraus davsiskai zmogaus.Slapyvardis gime spontaniskai,apie jo prasme tada nemasciau,buvo grazus zodziu junginys ir tiek.Dabar manu,kad tai daug daugiau ir giliau.Ir tai su Dievo zinia....
Radau toki savo slapyvardzio paaiskinima,manau man jis tinka....ir paskaite kiti,gal daugiau neklausines ir tas vardas nekels neigiamu emociju... Shocked
Pelkiuraganos vardas stiprina lyderio,vadovo ir verslininko sugebejimus.Jis veda i didelius pasiekimus.Toks vardas leidzia geriau ivertinti zmoniu charaktrius,realistiskai vertinti zmones ir reiskinius.Saktina nora veikti ryztingai,buti reikliu sau.
Esate subtili asmenybė. Savo gyvenimišką patirtį išnaudojate dvasiniam tobulėjimui.
Metafizinis pavojaus jausmas, polinkis į mistifikaciją ir filosofiją atveda į tai, kad Jūs galite užsidaryti savame pasaulyje ir atsiskirti nuo aplinkinių. Kartais susidaro įspūdis, kad visa tai, kas yra žemiška ir neamžina, neturi Jums jokios reikšmės. Jums būtinas laisvas laikas ir vienatvė ramiai meditacijai, apmąstymams apie būties ir visatos paslaptis. Jūs siekiate tikrosios savo egzistavimo prasmės. Šie intelektualūs ieškojimai leidžia Jums tapti pripažintais autoritetais daugelyje žmogaus gyvenimo sričių.
Dėl aristokratiško orumo visada išlaikote tam tikrą distanciją bendraudamas su kitais žmonėmis. Jūs siekiate vadovautis protu, o ne emocijomis; kiekvieną klausimą sprendžiate analitiškai ir iš pagrindų, todėl dažniausiai randate logišką ir protingą bet kurios problemos sprendimą.
Be vargo galėtumėte pasiekti sėkmės ir įgyti turto, užsiimdami verslu, tačiau tokia karjera neatneša Jums pasitenkinimo, nes svarbiausias Jūsų siekis – Tiesos ieškojimas ir savojo “aš“ tobulinimas. Savo neįprastos intuicijos dėka, Jūs žinote, kad tikroji realybė yra dvasiniame, o ne materialiame pasaulyje.
Analitiškas protas ir begalinis noras ieškoti atsakymų į paslėptus gyvenimo, bei pasaulio paslaptis. Domitės mistika, filosofija, religija. Išmokite atskirti iliuzijas nuo realybės. Esate tikros šviesos šaltinis. Jūs žinote, kur yra tas taikus vidinis pasaulis, kur sunkiais laikais galima sugrįžti ir pailsėti. Tačiau Jums būtinas laikas norint tapti pačiu savimi. Paprastai Jūs uždaras ir atvirai nerodote savo jausmų, minčių. Jūs nepakenčiate paviršutiniškumo. Dažnai Jus stebina, kaip kiti, tokie rimti žmonės, negali pasiekti to, ką žinote Jūs.Prisiminkite, kad nėra tobulų žmonių. Padėkite kitiems, jiems reikia Jūsų išmintingų patarimų.
Galima diskutuot.Kaip pavyzdi galim paimti kitu forumo dalyviu vardus,gal jiems ir patiems bus idomu suzinot kas,kodel ir kap.
MESMER vardas stiprina sugebejima myleti,rupintis aplinkiniais.Daugiau demesio skiriate seimai ir tiems ,kuriems nesiseka taip kaio jums.Esate atsakingesnis ir tai jums teikia malonumo.Daugiau laiko praleidzaite namuse.Galite buti mokytoju arba gydtoju.
PRIJOLA.Sis vardas stiprina jusu gailestinguma.Padideja demesys visuomenes reikmems,jauciate poreiki pasitarnauti visuomenei.Sis vardas leidzia geriau suprasti kitus zmones,lengviau bendrauti su jais.Sis vardas praplecia akirati,jus traukia filosofines teorijos,spritizmopraktika.Tampate tolerantiskesnis ir humaniskesnis.JOLANTA vardas rodo,kad esate pritaikytas kasdieninei kovai.Tai galingas vardas,sutekiantis gero lyderio savybiu.Jis teikia nepriklausomybes,individualumo,orginalumo,isradingumo.Suteikia drasos ir noro rizikuoti.
CHERRY-sis vardas suteikia jums lankstumo,ivairiapusiskumo savybiu.Jums labai patinka keliones,nuotykiai,naujos vietos ir zmones.Jus zavites gyvenimu.Tampate dinamiskesnis i galva greiciau ateina naujos idejos.Padideja sumanumas,isradingumas.Jus stipriau kenciate susidures su apribojimais arba kokiomis nors taisyklemis.Jums butina didele saviraiskos ir judejimo laisve.Jus turite labiau remtis savo jegomis ir idejomis.
Numerologija – tai vienas iš seniausių mokslų atskleidžiančių žmogaus asmenybę, charakterį ir netgi likimą. Kai kurių šaltinių duomenimis numerologija atsirado netgi anksčiau už astrologiją ir buvo žinoma jau senovės Egipte. Tikima, kad skaičiai turi magiškų savybių, taip pat manoma, kad kiekvienas skaičius, kaip kiekviena nata turi skirtingą vibraciją, kuri ir suteikia vis kitas savybes.
Numerologiją susistemino, išplėtojo ir paliko kitoms kartoms žymus matematikas Pitagoras. Tų laikų numerologija per pusantro tūkstančio metų neišnyko ir netgi beveik nepakito. Toks pastovumas yra tikriausiai dėl to, kad pagal įvairių šaltinių duomenimis numerologija pasitvirtina net apie 80%!

Tačiau ar visi pastarieji teiginiai - tiesa? Ar tikrai numerologija mokslas? Ar čia nėra tik "gražiai viskas parašyta"? Klausimai tikrai geri, bet vienareikšmio atsakymo į juos kaip ir nėra. Vieni teigia, kad visa tai tiesiog pseudomokslai, kiti buitiškiau - "bobučių pasakos". Tačiau, šalia šių skeptikų yra tikrai daug tų, kurie palaiko visiškai priešingą skeptikams pusę. Teigia, kad pagal numerologija, astrologija ir kiti panašūs dalykai tikrai gali apibūdinti žmogaus charakterį ir net nusakyti ateities įvykius.

Žinoma, galima būtų diskutuoti be galo, bet turbūt geriausia yra patiems viską perskaityti ir įsivertinti, o ne tiesiog aklai priimti kitų nuomonę "taip" arba "ne".
Atgal į viršų Go down
Mesmer

Mesmer


Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

sis bei tas apie vardus,pravardes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sis bei tas apie vardus,pravardes   sis bei tas apie vardus,pravardes Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 7:25 am

Friedrich Anton Mesmer1734—1815 — davė vakaru pasauliui mokslą apie magnetizmą (rei-ki, psichine energija, prana,).
Šis mokslininkas buvo „Fratres Lucis“ ir „Luksoro“ Brolijos pašventintu nariu. Būtent „Luksoro“ Tariba - pagal „Aukščiausios Brolijos“ nuorodos – pavedę jam XVIII amžiaus misija.
Žinoma, kad kiekvieno šimtmečio paskutiniam ketvirtyje vakaru pasauli siunčiamas pasiuntinys kuris neša okultinius žinios nedidėliai daliai gyventoju.
Sen-Žermen stebėjo kaip vystosi ‚mesmerizmo‘ mokslas. Vėliau i pagalba buvo atsiustas Kaliostro, bet padaręs eile lemtingu klaidu, buvo atšauktas.
Iš tu trijų žmonių. kuri iš pradžių buvo paskelbti šarlatanais, Mesmer jau yra reabilituotas, kitu dveju reabilitacija greitai iviks.
1783 metais Mesmer įkuria „Pasaulio Harmonijos Ordiną“, kuriame aiškino Hipokrato, Ausklepiju ir Sveikatos Atstatymo Šventyklos okultinius mokslus.
Iš Teosofijos žinyno

Franz Antoine Mesmer gimė apie 1734 m. Jis studijavo mediciną ir 1766 m. Vienoje gavo daktaro laipsnį apgynęs tezes pavadinimu "De planetarum influxu" (vėliau paties išverstu į prancūzų kalbą kaip "Planetų įtaka žmogaus kūnui". Nuo šio darbo publikacijos skaičiuojamas gyvuliškojo magnetizmo atradimas. Tačiau iš tikro, šio aspekto idėjos buvo perimtos iš įvairių ankstesnių laikų mistikų. Daugelį metų jis praleido tikrindamas savo idėjas stebėdamas ir gydydamas įvairias ligas ir tik 1773 m. pateikė savo metodų detales.
Tačiau nesulaukęs pritarimo akademiniuose sluoksniuose, šiltesnį ir pelningesnį pripažinimą pelnė visuomenėje. Jis susilaukė tokio dėmesio, kad 1781 m. kovo mėnesį karalius liepė ministrui Maurepas skirti 20 tūkst. livrų pensiją ir dar po 10 tūkst. livrų kasmet, kad galėtų išlaikyti padorų namą, jei įsteigs mokyklą ir atskleis savo gydymo paslaptis. Mesmeras atmetė sąlygas. Ir po 2 m. mokiniai jam mokėjo po 100 luidorų (2400 livrų) – už kursą. užginčyti tą kontrakto dalį.
Iš nežinomo interneto šaltinio.


Žodis „Pelkiuragana“ man patinka ir pelke tame žodyje man atrodo, kaip vieta, kur gyveno linksmos gamtos dvasios, o ragana skamba kaip burtininke.
Iš mano minčių.
Mesmer.


P.S. O kas ką galvoja apie kitus vardus? Gal pabandysim atspėti kitus žmones. Prašom galvoti ir rašyti tik tai gera.
Atgal į viršų Go down
Cherry

Cherry


Pranešimų skaičius : 35
Join date : 2008-05-21
Age : 35
Miestas : Vilnius

sis bei tas apie vardus,pravardes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sis bei tas apie vardus,pravardes   sis bei tas apie vardus,pravardes Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 12:35 am

Na as Cherry pasivadinau... isvertus is anglu kalbos tai reiskia tresne, ar vysnia Smile Gal ne labai ir tinkamas pasivadinimas... bet as juo pasivadinau kai besilaukiau savo vaikeli... I love you Tuo metu na labai megau tresnes Embarassed ir kazkaip atejo man ta tresne i forumo varda Embarassed Smile
Atgal į viršų Go down
ilvoent

ilvoent


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2009-09-25
Miestas : Vilnius

sis bei tas apie vardus,pravardes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sis bei tas apie vardus,pravardes   sis bei tas apie vardus,pravardes Icon_minitimeAntr. 09 29, 2009 10:07 pm

Gera tema Smile

Visu pirma tai jaučiu pagarbą, ir manau šaunu, kai žmonės konstruktyviai išsirenka ar susigalvoja sau Nick'ą ar slapyvardį.

Mesmer pasakė, galvoti ir rašyti tiktai gera, to ir noriu, tik va kaip tik tai ir yra įdomus ir kurį laiką kamavęs mane dalykas. Aš labai džiaugiuosi savo vardu, Lukas. Ir niekad neturėjau jokios pravardės, nieks nelipo, jei būdavo labai daug Luku, tarkim vienoje vietoje, tai vadimo mane pavarde mokyklos laikais. Todėl buvo nelengva sugalvoti savo, taip vadinama Nick'ą. Ir netikėtai ir nežinau kaip, lyg iš niekur nieko, sugalvojau, kad mano bus Ilvoent, arba Ilveont, (dar įdomiai mąsčiau, kad mano galėtų būti tarkim ilvoent, o panos ilveont), prisimenu sugalvojau pavadinimus kai sirgdavau daug, ypač su skrandžiu, dėl to gatsispindi - il. O visa pasakojimo vinis, kad kažkada būdamas pas draugą papasakojau šia įkiriai ikritusią į galvą istorija, ir jis man iškart atsakė: taigi Violent, Čia sugalvojai nes violent. Ir man taip pliūpsnis iškart... tokio sąmoningumo. Nu blyn, blyn, galvoju, įdomiai čia. Bet dabar jau nepergyvenu, absurdas, tiesiog susitapatint taip su žodžiu ar galimom jo reikšmėm, kurios vėlgi kilosios tik iš vienos galimos pusės. O nepasikeičiau, nes nesugalvojau į ką, o į bet ką irgi nėra daug ryšio Very Happy
Na, tokia, painiai papasakota, istorija Smile Kuri, iš šono, atrodo linksmai.

Esu, Lukas ir man patinka, toks duotas man vardas Wink

P.s.: PelkiuRagana kažkaip net neaosicjuojasi, jau su sena, kaip pasakojo ragana Smile
Atgal į viršų Go down
http://ilvoent.vhost.lt
Aridopirtis

Aridopirtis


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-09-29

sis bei tas apie vardus,pravardes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sis bei tas apie vardus,pravardes   sis bei tas apie vardus,pravardes Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 5:43 pm

sunkiai ir aš suprantu kokiu principu žmonės renkasi Nic"us...aš irgi niekada nesigėdijau savo vardo todėl stengiuosi, kad jis būtų visur su manimi...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





sis bei tas apie vardus,pravardes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sis bei tas apie vardus,pravardes   sis bei tas apie vardus,pravardes Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
sis bei tas apie vardus,pravardes
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Agni Joga apie sveikata

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Etika ir Filosofija :: Etika ir Filosofija-
Pereiti į: