Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 Meditacija

Go down 
+11
Povilas
YogaSun
Mokinys
Onute
Cherry
astra
vabzdys
Mesmer
Pelkiuragana
prijola
Atana
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Meditacija - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meditacija   Meditacija - Page 4 Icon_minitimeŠt. 02 19, 2011 2:05 pm

Joga - tai ryšys su tikrąją savo esme. Meditacija - tai kelias, bandymas rasti savyje savo tikrąjį aš ir leisti visada jam veikti. Kiekvieną akimirką jausti, matyti, būti žinojome, ryšyje su savo esme ir yra atsidavimas aukščiausiajai valiai, būvimas jo įrankiu.
Kaip pradėti jausti ryšį? Svarbiausia reikia panorėti tai pajausti, suprasti savo tikrąją prigimtį. Yra dėsnis, kuriuo remiantis jeigu yra noras ką nors gauti ir tam dedamos pastangos - tai norimas objektas yra gaunamas, atsiskleidžia pagal sugebėjimą priimti. Svarbiausia palaikyti tą patį ketinimą-norą ir tas noras vis labiau ir labiau atsiskleis pagal mūsų sugebėjimą priimti informaciją (pagal mūsų jautrumą). Taigi mūsų pastangos yra apsivalyti ir norėti. Apsivalymui tinka visi rimti mokymai, tik kiekvienas yra labiau orientuotas į skirtingas čakras. Kaip pasirinkti - pagal potraukį ir pajutimą, kas šitas mokymas man geriau suprantamas, pajaučiamas; man norisi daugiau skaityti apie tai; man norisi daugiau jausti; man norisi daugiau daryti dėl to; man norisi daryti jogos pratimus ir t.t. Arba norisi tiesiog gyventi ir bandyti jį nuolat suprasti, jausti, stebėti - tai irgi leidžia apsivalyti. Arba ir tą ir tą - viskas jūsų rankose:)
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Meditacija - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meditacija   Meditacija - Page 4 Icon_minitimePen. 03 09, 2012 1:41 pm

Anahata rašo:
Mesmer rašo:
Biblijos siužetas:
Vienas žmogus įspėdavo savo mesto gyventojus apie ateinanti pavoju ir patardavo jiems ruoštis nelaimei [Adverzo taktika].
Žmones pasiruošę, ir nelaime ne atėjo, nes buvo atstumta. To miesto gyventojai ne suprato ir pradėjo tyčiotis iš pranašo, bet svarbu, kad nelaime ne atėjo.

Visą ką tu pastebėjai ir supratai (išmokai) nebesukelia karmos, nes kai ji ateina, tu būni pasiruošęs (supratimas tave apvalo nuo pykčio, vertinimo ir t.t.). Kaip sakoma, ką suprasi, pastebėsi, to ant pečių nenešiosi. Karmą kenčia tie, kurie nesiruošia jai, nesimokina ir neprisiima atsakomybės už savo galimus veiksmus (nesusivaldymą, prisirišimus) jai atėjus.

Ir nelaimė neatėjo, nes miesto gyventojai buvo pasiruošę - keitėsi likimas, nes jie suvokė. Tie, kurie nesuvokė, kaip sako Anahata, kenčia.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Meditacija - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meditacija   Meditacija - Page 4 Icon_minitimePen. 03 09, 2012 1:43 pm

Anahata rašo:
Joga - tai ryšys su tikrąją savo esme. Meditacija - tai kelias, bandymas rasti savyje savo tikrąjį aš ir leisti visada jam veikti. Kiekvieną akimirką jausti, matyti, būti žinojome, ryšyje su savo esme ir yra atsidavimas aukščiausiajai valiai, būvimas jo įrankiu.
Kaip pradėti jausti ryšį? Svarbiausia reikia panorėti tai pajausti, suprasti savo tikrąją prigimtį. Yra dėsnis, kuriuo remiantis jeigu yra noras ką nors gauti ir tam dedamos pastangos - tai norimas objektas yra gaunamas, atsiskleidžia pagal sugebėjimą priimti. Svarbiausia palaikyti tą patį ketinimą-norą ir tas noras vis labiau ir labiau atsiskleis pagal mūsų sugebėjimą priimti informaciją (pagal mūsų jautrumą). Taigi mūsų pastangos yra apsivalyti ir norėti. Apsivalymui tinka visi rimti mokymai, tik kiekvienas yra labiau orientuotas į skirtingas čakras. Kaip pasirinkti - pagal potraukį ir pajutimą, kas šitas mokymas man geriau suprantamas, pajaučiamas; man norisi daugiau skaityti apie tai; man norisi daugiau jausti; man norisi daugiau daryti dėl to; man norisi daryti jogos pratimus ir t.t. Arba norisi tiesiog gyventi ir bandyti jį nuolat suprasti, jausti, stebėti - tai irgi leidžia apsivalyti. Arba ir tą ir tą - viskas jūsų rankose:)

Paprasčiau tariant išgirsti savo vidaus tylą, kuri nuolat kalba, bet mes ją užgožiame. Būsenoje be minčių ateina visi suvokimai ir atsakymai.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Meditacija - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meditacija   Meditacija - Page 4 Icon_minitimeTr. 03 21, 2012 12:17 pm

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Meditacija - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meditacija   Meditacija - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Meditacija
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Etika ir Filosofija :: Transcendentinė psichologija-
Pereiti į: