Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 „Krija Šakti“ – MINTIES galia

Go down 
+2
Mesmer
prijola
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Onute

Onute


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 67
Miestas : Vilnius

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 10:29 pm

O kokiu Keliu tu eini, Anahata?
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 29, 2010 12:41 pm

Jau rašiau (Tr. 06 16, 2010 2:25 pm), kad mano kelias nėra apribotas vieno mokymo. Neturiu kokio nors konkretaus tikslo dėl mano kelio. Einu pagal jausmą, kur mane sudomina, kur matau, kad man tai tinka, reikalinga. Visa tai duoda didelę aistrą eiti pagal susidomėjimą, įtraukia ir jautiesi laimingas:)
P.S. ir dar norėčiau pridurti, kad per tuos mano kelyje įvykusius įvykius mano mąstymas labai pasikeitė. Padaugėjo savianalizės, kuri yra pagrindas savų problemų sprendimo ir savikūrybos procese. Jau gali pats pasirūpinti savimi ir neperkelti nustumiamų, nespendžiamų problemų kitiems. Pradedi VISADA galvoti savo galva, o kai problemos išsisprendžia, protas nurimsta, nes nebėra tuo momentu jų, tada eini pagal "geranoriškumo" jausmą ir bandai nenuklysti, stebėdamas savo minties eigą Smile
P.S. yra internete labai neblogas saitas apie daugelį kelių. Patariu susipažinti dėl bendro ir pasirinkti prie kurio labiau traukia arba eiti pagal savo vidinį širdies šauksmą. Sėkmės:) http://ru.spiritual-art.info/video.html


Paskutinį kartą redagavo Anahata, Sk. 01 09, 2011 11:58 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:41 am

Šiandien atidžiai perskaičiau visus savo pasisakymus ir pastebėjau, kad jie ne visada atsako į temą, labai egoistiški, dogmatiški. Tai labai akyvaizdus pavyzdys, kaip egoistinis mąstymas nemato daugiau savo paties matymo, nesugeba matyti aplinkos realiai. Tai sukelia konfliktą.
P.S. dažniausiai mes mokomės iš savo klaidųSmile
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 11:24 am

Anahata rašo:
Šiandien atidžiai perskaičiau visus savo pasisakymus ir pastebėjau, kad jie ne visada atsako į temą,
Taip, mes keičiamės ir ką rašėme prieš metus, pasirodo šiandien nebereikšminga, bet tada buvo toks supratimas, taip reikėjo, gal ne tau pačiam, o tam kuris skaito.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 11:22 am

Smile taip, tai galima sakyti ir ne keitimąsis, o tik išmokimas gyventi daugiau pastebint save ir aplinką ir per tai ateinantis matymas apie savo ir kitų veiksmų pasekmes. Iš to ateina atsakomybė.
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 18, 2010 12:34 am

O koks Jūsų požiūris į terminą: fizinis žmogus yra tik robotas, įrankis per kurį reiškiasi tas TIKRASIS, kuris pats turi save prisiminti šiame fiziniame kūne? Šiuo metu tą TIKRĄJĮ mano protas supranta kaip TYLĄ (čia prisiskaičius literatūros).
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 18, 2010 11:06 am

Smile Taip pat esu beieškantis kaip ir Jūs. Mano supratimu absoliučiai viskas yra viena, tiek kūnas, tiek jausmai, tiek protas, tiek virš proto. Tai tik skirtingos energetinės materialinės substancijos. Mokslas įrodo viską kaip banginė funkcija. Mūsų pačių požiūriu, mes galime būti tiek kūnas, tiek jausmai, tiek protas, tiek virš proto, žiūrint kur koncentruosies. Kaip mes tai suprantame? Kai atidžiai žiūrime į veidrodį ir matome kad tai tikrai ne aš, mes suprantame, kad aš nesu kūnas (arba kokia kitokią praktiką). Taip pat su jausmais ir protu. Supratimas, kad tu ne kūnas, jausmai, protas ateina tada, kai tu juos išanalizuoji, pamatai kiekvieno funkcijas ir iš to ateina atskyrimas iš ko eina atitinkamas signalas (tai reikia gerai i6mokti identifikuoti, nes priešingu atveju galima nueiti į fantazijas). Kai protas yra suprastas, jis nurimsta. Tada supratęs, kad tu ne tai, bandai su jau savo įrankiais (kūnu, jausmu, protu) suprasti kas esu aš ir kas yra aukščiau. Stebėdamas tiek savo kūną, tiek jausmus, tiek protą, tiek aplinką, pamažu pradedi pastebėti valdymo ženklus (per pojūčius, mintis, norus ir t.t.) kurie eina ne iš tavęs kaip tu save supranti, o iš aukščiau. Jeigu tu pastebi ką nors reiškia tu esi virš stebimo objekto, reiškinio, nes kitaip tu negali pastebėti. Taip vis daugiau ir daugiau pastebėjimų ir per tai tu bandai suprasti kas esi tu ir iš kur visa tai eina. Tokiu keliu tu save atrandi, atpažįsti. Taip visą tai atrandu ir tų atradimų, supratimų vis daugėja ir iš to darai atitinkamas išvadas. Svarbiausia išlikti sąmoningoje būsenoje, nes tik iš tokios būsenos tu gali matyti.
Kai tu esi susiderinęs, sąmoningoje būsenoje, tu ir esi tyloje. Tik tyloje tu pradedi matyti REALYBĘ, TIESĄ, supranti kodėl tu čia ir ką turi daryti.
Labai nebloga knyga apie tylą: Omraam Mikhael Aivanhov - Tylos kelias.


Paskutinį kartą redagavo Anahata, Antr. 01 04, 2011 6:32 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 18, 2010 12:50 pm

Šiuo metu protas labai priešinasi, jis dar neramus confused
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 18, 2010 5:48 pm

Proto neramumai - mintys, ketinimai, norai ir t.t. yra mūsų karma. Tai mūsų pačių kūrybos rezultatas. Protas tik vykdo mūsų užsakymus:) Nereikia proto tramdyti, jokios prievartos, o bandyti suprasti jį. Sekti kiekvieną mintį, pyktį, pavydą, nuoskaudą ir analizuoti visą įvykių grandinę kas tai sukelia. Viskas matosi kai tu esi tik sutelkęs dėmesį. Žodžiu apie protą aš sužinojau iš Krišnamurčio, jis labai detaliai viską išaiškina. O protas yra reikalingas mūsų įrankis, tik reikia suprasti kaip jis dirba ir naudotis sąmoningai. Tik supratus mūsų minčių ir ketinimų takelius, supratus savo norus, idealus, pykčius ir jų kilimo priežastis prote išsivysto apsivalymo veiksmas ir tik toks mūsų pažįstamas protas gali mums tarnauti kaip įrankis, tik su tokiu protu mes galime matyti virš proto.
Atgal į viršų Go down
Onute

Onute


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 67
Miestas : Vilnius

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 18, 2010 9:17 pm

Jei tu tapatini save su protu (as - tai mano protas), tai gal ir taip. Nors apsivalymas pats savaime nelabai vyksta, tam reikia pastangu. Pagrindinis klausimas Kas tu esi? Protas? Protas tau vadovauja?
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 12:12 pm

Mano nuomone, tik suteikiant laisvę tiek savo kūnui, tiek savo jausmams, tiek protui ir nuolatos skiriant dėmesį visokiems išlendantiems dariniams ir juos bandant suprasti (be prievartos) mes tik tada galime išeiti iš karmos rato ir pamatyti virš savęs.
P.S. o kas dęl to kas aš esu, tai su kuo susitapatini esamu laiku. Taip, beveik visuose pasisakymuose buvau susitapatinęs su protu. Labai sunku išlikti aukštesniame lygmenyje, vis kritimas, po to vėl kilimas Smile


Paskutinį kartą redagavo Anahata, Sk. 01 09, 2011 2:34 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 2:02 pm

Atgal į viršų Go down
Mesmer

Mesmer


Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:37 am

Šio metu veikia <Saules rato> reiškinis - ugnies energiju destabilizuojanti anomalija, todel patariu buti atsargiems ir prisilaikiti savo jausmus.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 12:14 pm

Onute rašo:
............ Nors apsivalymas pats savaime nelabai vyksta, tam reikia pastangu. .................

Jeigu tu žvelgi į gyvenimą ne iš kokios nors saviindentifikacijos, ne iš savo centro pozicijos (prisirišimo), tai tada aiškiai matai kas yra šioje situacijoje teisingiausia atlikti. Teisingiausia - tai matymas (arba/ir jautimas) tos einamos problemos esmės ir supratimas, kur tai nuves pasirinkimo atveju. Taigi tavo pasirinkimas (kuris yra savaimiai aiškus) ir duoda tolesnius rezultatus ir nematau čia jokių apsivalymo pastangų, nors pačioje pradžioje eliminuojant netobulą įprotį reikalinga supratinga valia vis negrįžti atgal. Manyčiau nepertraukiamas dėmesys (be vertinimo, interpretavimo, o tik matymas) nukreiptas į save ir aplinką be jokios prievartos ir natūraliai leidžia netobulus įpročius transformuoti, gyventi ne iš centro pozicijos, realiai matyti aplinką, būti žinojime, būti šioje akimirkoje, būti tyloje, būti palaimoje ir ėjime savo pasirinktu keliu.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 10:12 pm

prijola rašo:
Šiuo metu protas labai priešinasi, jis dar neramus confused

Protas turi būti labai detaliai išnagrinėtas, nes realiai nematant savo proto ir nesekant jo kuriamų iliuzijų visą ką mes darome yra iliuzija, mūsų įsivaizdavimas. Supratau, kad neverta šnekėti rimtų teiginių tol, kol nebus realizuota savistaba, kol nebus suprastas protas ir jo matymas, nes iki tol viskas kas yra pasakoma yra priimama kaip koncepcija ir tai dar labiau įtvirtina protą.
Savistaba turi įeiti mums į prigimtį, tik taip mes sugebėsime eiti toliau. Sėkmės einant:0

P.S. Nebloga nuoroda: http://www.joga-pazinimas.lt/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=48&Itemid=49


Paskutinį kartą redagavo Anahata, Pir. 01 31, 2011 4:51 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Onute

Onute


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 67
Miestas : Vilnius

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 4:12 pm

Och...daug "protingu " zodziu... pabaigus skaityti, jau nebezinai apie ka pradzioj buvo rasoma. Kazkoks chaosas...Ir neaisku koks tikslas to rasymo: ar ner su kuo pasidalint mintimis, ar iskalba parodyti. Apie ka rasai? Paklausk saves?
O protui, t.y. EGO labai patinka, kai kreipi i ji demesi, nagrineti...jis ir suvartoja visa tavo energija Smile
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 5:48 pm

Atsiprašau už tai, kad sukėliau jūsų pasipiktinimą. Mano tikslas buvo bandymas pasidalinti savo atradimais, taip padėdamas jums, sukeldamas norą tobulėti. Bet taip gavosi, kad gal net daugiausia padėjau sau pačiam. Supratau, kad kiekvienas ant tiek skirtingas (kūnas, jausmai, protas) ir todėl kiekvienas eina vis kitu nepakartojamu keliu, siekdamas sau priimtino tikslo arba plaukdamas pasroviui ir todėl kiekvienam yra reikalingas vis kitoks patarimas. Aš tikrai neturiu teisės (ir jos net nesiekiu) kištis į jūsų gyvenimą ir apriboti jūsų laisves savo pasisakymais. Supratau, kad reikia duoti tik prašančiam pagal jo lygį ir to tikrai neatsisakau. Nors šiaip tai šiuo metu visos žinios yra atviros kiekvienam, tik reikia jas pasiimti ir svarbiausia norėti keistis. Dar kartą atsiprašau už savo netobulumą, bet manau, kad per diskusiją, analizę mes einame Smile Sėkmės Jums Very Happy
Atgal į viršų Go down
Onute

Onute


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 67
Miestas : Vilnius

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 3:18 pm

Anahata rašo:
Atsiprašau už tai, kad sukėliau jūsų pasipiktinimą. Mano tikslas buvo bandymas pasidalinti savo atradimais, taip padėdamas jums, sukeldamas norą tobulėti. Bet taip gavosi, kad gal net daugiausia padėjau sau pačiam. Supratau, kad kiekvienas ant tiek skirtingas (kūnas, jausmai, protas) ir todėl kiekvienas eina vis kitu nepakartojamu keliu, siekdamas sau priimtino tikslo arba plaukdamas pasroviui ir todėl kiekvienam yra reikalingas vis kitoks patarimas. Aš tikrai neturiu teisės (ir jos net nesiekiu) kištis į jūsų gyvenimą ir apriboti jūsų laisves savo pasisakymais. Supratau, kad reikia duoti tik prašančiam pagal jo lygį ir to tikrai neatsisakau. Nors šiaip tai šiuo metu visos žinios yra atviros kiekvienam, tik reikia jas pasiimti ir svarbiausia norėti keistis. Dar kartą atsiprašau už savo netobulumą, bet manau, kad per diskusiją, analizę mes einame Smile Sėkmės Jums Very Happy
Mielas zmogau, visai nesukelete mano pasipiktinimo, tai neimanoma Smile
Kaip neimanoma apriboti zmogaus laisves, nebent jis pasamoningai pats to nori.
Tik taip ir nesupratau, ka jus norite duoti, kokias zinias? Kuo uzsiimate? Vien kalbejimas niekad nenuves link tobulejimo kelio.Ir jum sekmes Smile Nepasiduokite niekada Smile
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 9:53 pm

ačiū Very Happy
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 4:23 pm

prijola rašo:
Šiuo metu protas labai priešinasi, jis dar neramus confused

Protas, jausminis protas visada bus ir visada dirbs savo darbą. Problema yra tame, kad mūsų protas neteisingai vertina esamą situaciją ir todėl iš to kyla visas šis susiskaldymas. Reikia paprasčiausiai protui per visokias mums duodamas pamokas parodyti, kad jis neteisingai vertina esamą situaciją (jis mano, kad tik nuo jo viskas priklauso; saugo visa kas yra jo; priešinasi kitai tvarkai; kad aš ir esu protas). Jeigu aš matysiu savo tikrą prigimtį (o tai nėra protas), tada aš bandysiu jos laikytis ir pamažu protas persitvarkys pagal naujai matomą realybę ir to pasekoje protas savaime nusiramins ir veiks pagal naują tvarką. Šiuo metu taip aš tai matau ir pats taip darau.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimePir. 03 14, 2011 12:22 pm

Neblogas filmukas apie gilesnį savęs pažinimą. Rekomenduoju. http://edmundas-petruoka.blogspot.com/2011/03/anapus-materijos-video.html
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 11:23 am

Atgal į viršų Go down
Onute

Onute


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 67
Miestas : Vilnius

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 4:45 pm

Anahata, tai tu Gintaro gerbejas? Smile
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 6:54 pm

Aš jį atradau tik prieš kelias dienas. Jis labai neblogai išnagrinėjęs intelektą ir manau, kad galima kai ką iš jo paimti. Įdėjau šį įrašą, nes manau, kad gal kai kam patiks.




Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitimePen. 06 24, 2011 9:28 pm

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





„Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Krija Šakti“ – MINTIES galia   „Krija Šakti“ – MINTIES galia - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
„Krija Šakti“ – MINTIES galia
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Etika ir Filosofija :: Transcendentinė psichologija-
Pereiti į: