Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 Figuros korekcija po gimdymo

Go down 
+2
prijola
Cherry
6 posters
AutoriusPranešimas
Cherry

Cherry


Pranešimų skaičius : 35
Join date : 2008-05-21
Age : 35
Miestas : Vilnius

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 10:25 pm

Rusiskame forume radau klausima - koks masazas labiausiai tinka figurai atstatyti po gimdymo. Butu idomu suzinoti praktikojanciu masazuotoju ar moteru kurie susidure su sia problema nuomone.
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 2:42 pm

Mane po gimdymų veržė iš karto drobiniu rankšluosčiu. Ne masažuotoja, o mama. Veržė stipriai, atsigulusiai ir pakėlusiai dubenį. Taip dariau iki tol, kol galėjau pradėti daryti pilvo preso pratimus.
Atgal į viršų Go down
Cherry

Cherry


Pranešimų skaičius : 35
Join date : 2008-05-21
Age : 35
Miestas : Vilnius

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 10:32 pm

O cia taip dare iskart po gimdymo ar po kurio laiko?
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimePen. 10 24, 2008 3:46 pm

Cherry rašo:
O cia taip dare iskart po gimdymo ar po kurio laiko?
Grižau po 3 dienų ir iš karto susipakavau. Labai panašiai darome per kosmetinius vyniojimus. Tik, kad buvo platus senovinis drobinis rankšluostis. Bet manau, kad tiktų ilgesnis, platesnis audinys, o ne siauras elastinis bintas.
Atgal į viršų Go down
menesiena

menesiena


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-05-27

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeSk. 10 26, 2008 9:38 pm

Nemanau, kad siuolaikine medicina tokiam drastiskam metodui pritartu. Nors jei zmogui taip reikia ir tai daroma "sveiko proto" ribose-tai nieko blogo nenutiks.
O masaza ir lengva manksta galima pradeti daryti praejus 2-6 men, po gimdymo. Velgi reikia ziureti kaip pati moteris jauciasi. Smile
Atgal į viršų Go down
Atana

Atana


Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2008-05-13
Age : 57
Miestas : Panevezys

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimePir. 10 27, 2008 8:23 am

[quote="menesiena"]Nemanau, kad siuolaikine medicina tokiam drastiskam metodui pritartu.

Kas tame drastisko? kenkia organams?, kvepavimui?, kam?, del ko nepritartu gerb.Medicina?
ir liko Cherry klausimas koks masazas labiausia tiktu po gimdymo, ir mane jis domina..
Atgal į viršų Go down
menesiena

menesiena


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-05-27

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimePir. 10 27, 2008 6:11 pm

Drastiska- suverzimas. Suverzimo stiprumas, laikas. Taip, tai trukdo kvepavimui, trukdo normaliai krujotakai ir limfos nutekejimui, kas yra svarbu po gimdymo.
Jei issamiau paaiskintu prijola apie suverzimo stipruma, ar visa para buvo suverzta., tai gal taip baisiai neskambetu. Smile
Omasaza po gimdymo galima daryti pilvo, slaunu , juosmens-labiausiai pavargusioms vietoms nestumo metu.
Atgal į viršų Go down
Atana

Atana


Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2008-05-13
Age : 57
Miestas : Panevezys

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeAntr. 10 28, 2008 6:46 am

Omasaza po gimdymo galima daryti pilvo, slaunu , juosmens-labiausiai pavargusioms vietoms nestumo metu.[/quote]
tai Koki masaza galima (tinka labiausia)atlikti pilvui,slaunims, juosmeniui ir t.t. bounce
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeAntr. 10 28, 2008 3:46 pm

Veržimas buo mano patirtis. jau praėjo 14, 11, 6 metų, bet nesijaučiu blogai. Tiesa, po paskutinio vaikelio tingėjau veržtis, tai kūno formos į pradines grįžinėjo lėčiau. Veržiausi pirmomis savaitėmis ir kai vaikščiodavau, o kai gulėdavau atsileisdavau. Žinoma, kad veržti nereikia taip, kad negalėtumei nei judėti, nei kvėpuoti.
Per paskaitą esu girdėjusi, kad rimtą masažą galima daryti ne anksčiau kaip pusmetis po gimdymo.
Gal ir nereikėjo apie tą veržimą rašyti, bet jau atgal į upę neįbrisi. Gal dabar naudojami "gorsetai" ar kažkas panašaus.
Atgal į viršų Go down
menesiena

menesiena


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-05-27

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeTr. 10 29, 2008 4:46 pm

Praejus pusei metu po gimdymo, daryciau masaza pasirinktinai- klasikini, medaus, su taure, limfodrenazini, gaminciau balzama nuo striju, odos elasstingumui atstatyti ir pan. Tai galima nuspresti tik pamacius zmogu Smile. Galima ir vyniojima taikyti.
Cia yra tik mano nuomone, gal kas mano kitaip?
Atgal į viršų Go down
Mesmer

Mesmer


Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 7:55 pm

Jeigu norisi masažo po gimdymo ir jis reikalingas, tai ji reikia pasirinkti priklausomai nuo klientes būkles ir konstitucijos. O toliau tūkstančiai būdu, pradedant nuo švelnu glostymu, marmos masažu – plaštakos, veido, plauku zonos, galima atlikti tai pat po gimdymo. Pagrindines sąlygos – sveikatos būkle, laikas, malonus pojūčiai, galimas nuovargis. Bet grožiu būtina pradėti rūpintis iki gimdymo. Pilna informacija tik masažo kursuose.
Atgal į viršų Go down
IgLi




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-09-01

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 3:31 pm

Sveikos, prisijungiau noredama atsakyti i si klausima. Very Happy As po gimdymo, tiesa, cezario, praejus 10 men., dariausi vakuumini masaza su Starvac aparatu. Misiakovu mokykloje tokio, kaip paskaiciau, nemokina. Dariausi viso kuno. Tai patikekite, nieko geresnio atstatyti save po gimdymo negaleciau sugalvoti. Ir nugaros masazas (visgi, 10 men. nesioti kasdien auganti vaika - ne juokas), ir pilvui pastangrinti, ir kojoms pries celiulita tiesiog liuks. Uzteko man 14 kartu. Tiesa, pries pastojant buvau gal 25 kartus dariusis, kaip sakant truputi is anksto ruosiausi figura. Cool Paskui nestumo metu sportavau. Nezinau, gal ir anticeliulitiniai, limfodrenaziniai irgi tiktu (visgi, kainu skirtumas yra - ar vakuumini daryti, ar anticeliulitini rankomis), bet reiktu daug daugiau proceduru daryti, kitas dalykas, po gimdymo as rinkciausi daug stipresnius masazus, nei paprastai. Dabar man uztenka retkarciais nugaros, ar viso kuno klasikinio, limfodrenazinio, bet cia tam, kad atsigauti, pailseti. Parasiau savo nuomone. Smile
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 10:22 pm

IgLi rašo:
Sveikos, prisijungiau noredama atsakyti i si klausima. Very Happy As po gimdymo, tiesa, cezario, praejus 10 men., dariausi vakuumini masaza su Starvac aparatu. Misiakovu mokykloje tokio, kaip paskaiciau, nemokina. Dariausi viso kuno. Tai patikekite, nieko geresnio atstatyti save po gimdymo negaleciau sugalvoti. Ir nugaros masazas (visgi, 10 men. nesioti kasdien auganti vaika - ne juokas), ir pilvui pastangrinti, ir kojoms pries celiulita tiesiog liuks. Uzteko man 14 kartu. Tiesa, pries pastojant buvau gal 25 kartus dariusis, kaip sakant truputi is anksto ruosiausi figura. Cool Paskui nestumo metu sportavau. Nezinau, gal ir anticeliulitiniai, limfodrenaziniai irgi tiktu (visgi, kainu skirtumas yra - ar vakuumini daryti, ar anticeliulitini rankomis), bet reiktu daug daugiau proceduru daryti, kitas dalykas, po gimdymo as rinkciausi daug stipresnius masazus, nei paprastai. Dabar man uztenka retkarciais nugaros, ar viso kuno klasikinio, limfodrenazinio, bet cia tam, kad atsigauti, pailseti. Parasiau savo nuomone. Smile
Misakovu mokykloje vietoje aparatu naudojamos vakuumines molines taures, ivairiu dydziu. Taure buna aktyvuota specialiu zenklu ir speciala meditacija. Tikite ar ne, bet tos taures veikia kaip ir visi aparatai, tik aparato ir taures kaina laaaabai skiriasi. O masaze galbut svarbiausia yra tai kuo klintas patikes.
Atgal į viršų Go down
IgLi




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-09-01

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeTr. 09 02, 2009 3:08 pm

Zinau tokias taures, viena masaziste man parode, ant odos pavedziojo, nezinau, koks butu rezultatas, bet su aparatu tiesiog daug lygiau masazuojasi. Neliaupsinu jo labai, bet is asmenines patirties galiu pasakyti, kad as atradau toki buda kaip kur kas greiciau atstatyti oda ir savijauta po gimdymo. As asmeniskai neturejau daug laiko, tik gera menesi, vyras sutiko vakarais isleisti (turbut dauguma neturi ir kur palikti savo leliuko), todel nei sportas, nei svelnus masazai man netiko, nes jie reikalautu daug daugiau seansu/proceduru. O jei buciau turejusi laiko, tai gal buciau rinkusis baseina, pirtis, vyniojimus, kitus masazus. Nes is esmes judejimas irgi reikalingas, nes celiulitui tai nepatinka bounce
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitimeKv. 09 03, 2009 10:42 pm

IgLi rašo:
Zinau tokias taures, viena masaziste man parode, ant odos pavedziojo, nezinau, koks butu rezultatas, bet su aparatu tiesiog daug lygiau masazuojasi. Neliaupsinu jo labai, bet is asmenines patirties galiu pasakyti, kad as atradau toki buda kaip kur kas greiciau atstatyti oda ir savijauta po gimdymo. As asmeniskai neturejau daug laiko, tik gera menesi, vyras sutiko vakarais isleisti (turbut dauguma neturi ir kur palikti savo leliuko), todel nei sportas, nei svelnus masazai man netiko, nes jie reikalautu daug daugiau seansu/proceduru. O jei buciau turejusi laiko, tai gal buciau rinkusis baseina, pirtis, vyniojimus, kitus masazus. Nes is esmes judejimas irgi reikalingas, nes celiulitui tai nepatinka bounce
Labai patiko paskutinis sakinys. Gal but tame ir slypi celiulito naikinimo priezastis-judejimas (bet koks, nors ir aparatinis ar taurinis).
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Figuros korekcija po gimdymo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Figuros korekcija po gimdymo   Figuros korekcija po gimdymo Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Figuros korekcija po gimdymo
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Masažas :: Figūros korekcija (po gimdymo)-
Pereiti į: