Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 Įspūdžiai po kursų

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Įspūdžiai po kursų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įspūdžiai po kursų   Įspūdžiai po kursų Icon_minitimePir. 09 22, 2008 3:07 pm

Išklausiau "Ci GUn - nekontaktinis masažas", paskitų ciklą. Nuomonė: Kai žmonės supras, kas yra nekontaktinis masažas ir jį įvaldys, nebereikės gydymo įstaigų. Viena pagrindinė sąlyga - turi gerinti save - hormonija, gėris.
Jei masažuotojas šį masažą darys su blogomis mintimis, jis išderins žmogų. Jei su geromis - Dieviška Palaima.
Čia mano nuomonė. Pagal mano sąmonės supratimo lygį. Embarassed
Atgal į viršų Go down
BusyBee




Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-05-27

Įspūdžiai po kursų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įspūdžiai po kursų   Įspūdžiai po kursų Icon_minitimePir. 09 22, 2008 4:39 pm

Kaip įdomu. O kur tas seminaras vyko?

Man Cigun labai patinka kaip "sportas" ir susibalansavimo būdas.
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Įspūdžiai po kursų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įspūdžiai po kursų   Įspūdžiai po kursų Icon_minitimeAntr. 09 23, 2008 7:48 am

BusyBee rašo:
Kaip įdomu. O kur tas seminaras vyko?

Man Cigun labai patinka kaip "sportas" ir susibalansavimo būdas.
Seminaras vyko Visagine. Graži gamta, graži klasė, nuoširdūs žmonės. Apie jį buvo rašyta Gyvybės taurėje - NEW.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įspūdžiai po kursų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įspūdžiai po kursų   Įspūdžiai po kursų Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Įspūdžiai po kursų
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Paieška :: Seminarai, meistro klasės, masažo kursai-
Pereiti į: