Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 Masažo stalai

Go down 
+7
arturaskaunas
Onute
Izide
prijola
Meri
menesiena
BusyBee
11 posters
AutoriusPranešimas
BusyBee




Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-05-27

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeKv. 08 07, 2008 7:53 pm

Sveiki,

Kokį masažo stalą geriausia pasirinkti pradedančiąjam? Aš norėčiau nešiojamo. Kokios formos stalai patogesni (užapvalintais kampas ar stačiakampiai) ir kodėl? Kokia spalva praktiškiausia? Gal dar kokių pastebėjimų dėl stalų turit?

Dėkui
Atgal į viršų Go down
menesiena

menesiena


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-05-27

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimePen. 08 08, 2008 11:37 am

Galiu papasakoti tik is savo praktikos. Turiu nesiojama stala- tai patogu (neuzima daug vietos, galima veztis ir nestis su stalo krepsiu). Isskleistas pakankamai tvirtas ir stabilus.
Mano stalo plotis 70cm- tai platus stalas. Man patinka platus stalas, ir stambesnis zmogus gali patogiai guleti, ir kazka pasideti gali salia zmogaus. Sviesi spalva nepraktiska-beveziojant apsibraize. Sulankstomi stalai paprastai yra reguliuojamo aukscio-tai gali prisitaikyti pagal savo ugi. Gerai, kad butu kokie nors priedai- laikyklis galvai, rankoms.
Mano stalas "kampuotas", bet tie kampai netrukdo. Nesu dirbusi ant ovalinio stalo, tai nezinau ar jie patogus. Maciau nuotraukas- tai visai graziai atrodo.
Atgal į viršų Go down
Meri




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2008-07-04
Miestas : Klaipeda

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimePen. 08 08, 2008 6:11 pm

Sveiki,

stalo pasirinkimas priklauso nuo Jusu planuojamos veiklos. Bet kokiu atveju, nesiojamas stalas niekada neprapuls. Geriausiai rinktis daugiafunkcini, t.y. kuri galima butu naudoti ivairiems masazams (net gi tiems, kuriu kol kas nemokate daryti, bet kas zino...).
As asmeniskai nusipirkau nesiojama stala su daugeliu privalumu: plotis 80 cm, ilgis 200 cm ir su galvos bei ranku laikikliu gali buti iki 235 cm ilgio; reguliuojamas aukstis; medines kojos; Memo pluostas, suteikiantis daugiau patogumo gulinciam; galimybe pritaisyti galvos/ranku laikikli abiejuose stalo galuose; galimybe atlikti ivairius masazus, daromus ant zemes, nes yra galimybe stalo kojas sulenkti taip, kad minkstoji dalis guli ant zemes.
Nukopijave nuoroda, galite paziureti kaip pavyzdi stala, labai panasu i manaji.
Dar vienas niuansas, kuris nuleme tokio stalo pasirinkimas - skersine koju sutvirtinimo detale yra aukstai, tokiu budu, yra galimybe sedeti patogiai, pakisus kojas po stalu, pvz.: darant veido masaza.
Toki stala galima isigyti ir pas mus - Lietuvoje. Jei ka sudomintu, kreipkites.
Mano stalas kainavo 1750 Lt. Ir jis to vertas! Bet kokiu atveju, visada rasite zmogu, norinti nusipirkti pigiau, kad ir naudota stala.

http://i12.ebayimg.com/08/i/001/01/d1/9579_1.JPG?set_id=800005007[/img]

P.S. kas antras naujas klientas atkreipia demesi i mano stala. Taip kad, patogus stalas - dar vienas privalumas Jusu darbe!


BusyBee rašo:
Sveiki,

Kokį masažo stalą geriausia pasirinkti pradedančiąjam? Aš norėčiau nešiojamo. Kokios formos stalai patogesni (užapvalintais kampas ar stačiakampiai) ir kodėl? Kokia spalva praktiškiausia? Gal dar kokių pastebėjimų dėl stalų turit?

Dėkui
[img][/img][img]
Atgal į viršų Go down
BusyBee




Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-05-27

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimePen. 08 08, 2008 7:38 pm

Labai ačiū už atsakymus Smile Truputį aiškiau pasidarė. Net nebuvau atkreipus dėmesio, kad galvos laikiklis abiejose stalo pusėse gali prisitaisyti Embarassed Dėl tų ovalių kampų vis abejojau. Dizainas man gražesnis, bet tikriausiai ne taip praktiška. Visvien gi mažiau vietos kojoms.

Na o aš tai tokį stalą nusižiūrėjau (buvau kitą nusižiūrėjus, bet po jūsų rekomendacijų pakoregavau Very Happy ).

Masažo stalai Purple10

PU oda, su memofoam sluoksniu ir kaina nesikandžioja Cool

Veiklos daug neplanuoju, tik artimuosius ir draugus "minkau", todėl ir investuoti labai daug nesinori, nes neatsipirks. Tik savo nugaros gaila, todėl ir noriu stalo.

Ir dar klausimų turiu Embarassed Kur voliukus įsigyjat Question Gal reikėtų kokios atskiros temos su parduotuvėm prekiaujančiom masažo įranga ar kitomis prekėmis?

Dar kartą dėkui už atsakymus flower flower
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimePen. 08 15, 2008 6:40 am

Voliuką pirkau sportui (susukamą kilimėlį) ir jį aptraukiau oda (kažkas panašaus į odą) Very Happy
Atgal į viršų Go down
Izide




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2008-08-20

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bendraminčiai   Masažo stalai Icon_minitimeTr. 08 20, 2008 9:46 pm

Sveiki, neseniai įsigijau ovalų sudedamą masažo stalą su dviem voleliais, ir, aišku, visais kitais privalumais: reguliuojasi aukštis, yra papildomi laikikliai rankoms ir galvai. Esu juo labai patenkinta, taip pat ir tuo, kad jis ovalus. Kai masažuodama apeinu klientą ratuku (aplinkui), nereikia baimintis, kad užkliūsiu už stalo kampo. O kai užsideda kojūgalyje volelis - vietos kojoms kiek nori. Anksčiau dirbau su stačiakampiu stalu, taip pat viskas gerai, bet dabartinio labai gražus dizainas, man patiko. Mokėjau 900 litų už naują stalą. Galiu duoti telefoną žmogaus, iš kurio jį pirkau.
flower flower flower
Atgal į viršų Go down
BusyBee




Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-05-27

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeSk. 08 24, 2008 9:03 pm

Izide, dėkui už atsakymą flower

Jau turiu savo stalą, bet ateity dar vieno reikės, tai tikriausiai reiks įsigyti ovaliais kraštais Rolling Eyes Nors įdomu būtų prieš tai tokį išbandyti.

Ebay galima stalus nebrangiai nusipirkti. Kainos nuo 350-400 lt. Mačiau internete skelbimus, kur parduoda tokius pačius stalus, kaip iš Ebay, tik kaina dviguba. Ir beieškodama stalo, radau Ebay keletą lietuvių, perkančių masažo stalus "urmu" Smile
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimePir. 08 25, 2008 11:19 am

Ačiū, Tau, tai puiki informacija. Gal dar ką atrasi. Darai labai didelį darbą.
Atgal į viršų Go down
Onute

Onute


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 67
Miestas : Vilnius

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeAntr. 11 25, 2008 7:34 pm

Apie masazo stalu valyma klausimelis - ar ji reikia nuvalyti kazkokiomis specialiomis dezinfekcinemis medziagomis. Ar uztenka vandens arba priemoniu, naudojamu kasdien buityje?
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeAntr. 11 25, 2008 7:46 pm

Onute rašo:
Apie masazo stalu valyma klausimelis - ar ji reikia nuvalyti kazkokiomis specialiomis dezinfekcinemis medziagomis. Ar uztenka vandens arba priemoniu, naudojamu kasdien buityje?
Yra specialios dezinfekcinės priemonės, bet galima ir vandenėliu. Bet dezinfekcines priemones reikia turėti.
Atgal į viršų Go down
arturaskaunas




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2008-07-28
Age : 57
Miestas : Kaunas

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 10:00 pm

Izide rašo:
Sveiki, neseniai įsigijau ovalų sudedamą masažo stalą su dviem voleliais, ir, aišku, visais kitais privalumais: ...
...labai gražus dizainas, man patiko. Mokėjau 900 litų už naują stalą...

Pritariu Izidei. Ovalus stalas tikrai patogesnis. Aš taip pat pasirinkau butent šį modelį. Beje, tikrai komplekte yra du voleliai (atskirai perkant 1 volelio kaina 18 - 28$ + atvežimas 16 - 38$) , o kaina panaši, kaip ir kitų stalų, bet be volelių.
ebay sudalyvavau keliuose aukcione ir netyčia laimėjau du tokius pat stalus, tai gi vieną noriu parduoti.
Atgal į viršų Go down
http://arturomassage.blogspot.com/
Aridopirtis

Aridopirtis


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-09-29

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 2:12 pm

mieli kolegos, nors pagal prijola savęs tokiu tikriausiai negaliu laikyti nes esu ramybės drumstėjas, bet vistiek noriu pasidalinti gera naujiena-
šiuo metu masažo stalų, identiškų perkamiems ebay (pats ten įsigijau), galima nusipirkti TomasPhilips praduotuvėse ir kaina apie 360lt . Pasirodė ir su metalinėmis kojomis..... Laughing
Atgal į viršų Go down
Meri




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2008-07-04
Miestas : Klaipeda

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: stalai Thomas Philips   Masažo stalai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 7:18 pm

Sveiki,

patvirtinu ta fakta, kad stalai, parduodami Thomas Philips, tikrai saunus. ir spalvu ir funkciju atzvilgiu. be to, kaina 390 Lt ir daugiau - tikrai verti ju kokybes. dabar pati planuoju viena ju nusipirkti.

Kas iesko - tas randa! cyclops Very Happy
Atgal į viršų Go down
YogaSun
Admin
YogaSun


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2008-05-02

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 8:39 am

Meri rašo:
Sveiki,

patvirtinu ta fakta, kad stalai, parduodami Thomas Philips, tikrai saunus. ir spalvu ir funkciju atzvilgiu. be to, kaina 390 Lt ir daugiau - tikrai verti ju kokybes. dabar pati planuoju viena ju nusipirkti.

Kas iesko - tas randa! cyclops Very Happy

Ne patariu, masažiniai stalai iš Thomas Philips visiškai ne tinka masažui. Uždekit ant jų paviršiaus ranka lengvai pajudinkit ja ir viska suprasit. Ant subojančio stalo netgi gulėti baisoka, masažo metu klientas bus įtemptas ir masažo poveikis bus neigiamas. Taip galima prarasti klientą. Atrodo stalas neblogai bet tinka tik interjerui papuošti. Ne be reikalo Vilniaus parduotuves darbuotojai ne leidžia prie stalu prisilesti, sako kad ji lūžta nuo prisilietimu. Be to garantija suteikiama tik dviem savaitėms.
Atgal į viršų Go down
https://yogasun.forumlt.com
stichija

stichija


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2009-09-27

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeAntr. 05 11, 2010 10:29 am

Sveiki Very Happy ,

Žiūriu apmiręs paskutiniu metu forumas... Turbūt visi labai intensyviai į veiklą įsitraukė, krizės nualintus tautiečius naujam gyvenimui bando prikelti Wink ?
Na, jei kartais užsuktumėte į diskusijas, gal galėtumėte pasidalinti mintimis kokį nešiojamą masažinį stalą geriau pirkti - su mediniu ar aliuminiu rėmu??? Kuo jie iš esmės skiriasi, kurie patvaresni? Žiūriu pagal leistiną apkrovą aliuminėmis konstrukcijomis lyg tvirtesni turėtų būti, bet gal jie netinka energetiniams, ajurvediniams masažams? Gal dar kokie niuansai išryškėja dirbant? Gal kam teko įsigyti http://skelbiam.info/236031_naujas-medinis-masazo-stalas.html reklamuojamus stalus? Kokie būtų atsiliepimai Rolling Eyes ?

Būsiu dėkinga Smile
Atgal į viršų Go down
Egis




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2011-04-07

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeKv. 04 07, 2011 9:57 am

Sveiki;) Jei čia dar kas skaito šita foruma norėjau paklausti nuomonės apie mano išsirinkta stala. Jis yra gan storokas ir nžn ar tas yra pliusas ar minusas. Gal kas turit panašu stala?

http://cgi.ebay.de/Massagetisch-Massageliege-Massagebank-13cm-Tasche-beige-/160565967080?pt=DE_Beauty_Wellness_Massage_Massageb%C3%A4nke_St%C3%BChle&hash=item25627a38e8
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeŠt. 04 09, 2011 12:43 pm

Egis rašo:
Sveiki;) Jei čia dar kas skaito šita foruma norėjau paklausti nuomonės apie mano išsirinkta stala. Jis yra gan storokas ir nžn ar tas yra pliusas ar minusas. Gal kas turit panašu stala?

http://cgi.ebay.de/Massagetisch-Massageliege-Massagebank-13cm-Tasche-beige-/160565967080?pt=DE_Beauty_Wellness_Massage_Massageb%C3%A4nke_St%C3%BChle&hash=item25627a38e8
Labas. Būtų malonu išgirsti pačio nuomonę apie savo pirkinį. Pati turiu "namų darbo", tai kietokas ilgesniam gulėjimui, ypač kieta veidui.
Pagirk savo stalą, gal kam prisireiks panašaus, nes ir kaina prieinama.
Atgal į viršų Go down
Egis




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2011-04-07

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimePir. 04 11, 2011 11:21 pm

prijola rašo:
Egis rašo:
Sveiki;) Jei čia dar kas skaito šita foruma norėjau paklausti nuomonės apie mano išsirinkta stala. Jis yra gan storokas ir nžn ar tas yra pliusas ar minusas. Gal kas turit panašu stala?

http://cgi.ebay.de/Massagetisch-Massageliege-Massagebank-13cm-Tasche-beige-/160565967080?pt=DE_Beauty_Wellness_Massage_Massageb%C3%A4nke_St%C3%BChle&hash=item25627a38e8
Labas. Būtų malonu išgirsti pačio nuomonę apie savo pirkinį. Pati turiu "namų darbo", tai kietokas ilgesniam gulėjimui, ypač kieta veidui.
Pagirk savo stalą, gal kam prisireiks panašaus, nes ir kaina prieinama.


Aš dar nenusipirkau šito stalo:) neapsipredžiu tarp poros stalu. Dar mastau apie toki stala

http://cgi.ebay.de/Massagetisch-Massageliege-Massagebank-oval-Set3-beige-/400194698240?pt=DE_Beauty_Wellness_Massage_Massageb%C3%A4nke_St%C3%BChle&hash=item5d2d767c00
bet šis stalas atrodo kad gali būti truputi mažiau tvirtas nei prieš tai mano žiūrėtas bet prie šio stalo pridedami du voliukai.
Beja kiek domėjausi tai jei pirkti šuos stalus Lietuvoja už juos teks mokėti bent 600lt. Kai įsigysiu būtinai čia aprašysiu savo pirkini;)

Beja kokio porolono storis yra tavo stalas?
Koki tu patartum rinktis tarp šiu dvieju stalu?
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 4:18 pm

Beja kokio porolono storis yra tavo stalas?
Koki tu patartum rinktis tarp šiu dvieju stalu? [/quote]

O, išsakysiu savo nuomonę Smile . Kaip moteris rinkčiausi stalą su suapvalintais kampais, nes mažesnė tikimybė užkliūti apienant. Voliukai taip pat vertybė, reikalingi jie.
Bet patarti kokiu klausimu kažin ar galima, kad neatsitiktų "viena ... sakė", o aš maniau..., turėsi pats priimti sprendimą, nors ir labai sunku būtų. Sėkmės apsisprendžiant.
Atgal į viršų Go down
Egis




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2011-04-07

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeKv. 04 28, 2011 12:57 am

Jau atkeliavo mano stalas pas mane;) truputi kitoks nei parodyta buvo bet šiaip viskas gerai:) Pirkau stačiakampio formos(be užapvalinimu)
Na kaina gavosi didesnė nei pasiskaičiavau nes dar daugiau atsirado mokesčiu Smile
Kolkas esu patenkintas stalu(kolkas bandžiau tik karta) tik netyčia netinkamai keldamas stala(įdėta į maiša) įplėšiau maiša:)
Jei kas norėtu išsamiau ko pasiteirauti galite rašyti man elektroniniu paštu egy007@inbox.lt
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 11:27 am

Sveikinu su pirkiniu. Ačiū už geranoriškumą, nes tikrai kartais reikia info.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Masažo stalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Masažo stalai   Masažo stalai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Masažo stalai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Masažas :: Dalijusiu patirtimi-
Pereiti į: