Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 Sausa rankų oda

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Sausa rankų oda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sausa rankų oda   Sausa rankų oda Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 9:18 pm

Sveiki, pakylo šaltis, išsausėjo rankų oda. Ką darote. Kokias naudojate priemones.
Atgal į viršų Go down
Aridopirtis

Aridopirtis


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-09-29

Sausa rankų oda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sausa rankų oda   Sausa rankų oda Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 10:41 pm

deja ne tik šaltis sausina odą.
kadangi pirtyje darau pilingą su kavos tirščiais tai pastebėjau, kad irgi labai sausėja oda. Aš naudoju sviestmedžio aliejų (shea butter), iš jo pasidarau kremą maišydamas su avokado, medetkų aliejumi. Labai švelnus ir malonus produktas....esu patenkintas Laughing
Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Sausa rankų oda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sausa rankų oda   Sausa rankų oda Icon_minitimePir. 12 21, 2009 1:38 pm

Aridopirtis rašo:
Aš naudoju sviestmedžio aliejų (shea butter), iš jo pasidarau kremą maišydamas su avokado, medetkų aliejumi. Labai švelnus ir malonus produktas....esu patenkintas Laughing

O, O, O kokios medziagos.
Beje, kur perkate sviestmedzio alieju.
Atgal į viršų Go down
Aridopirtis

Aridopirtis


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-09-29

Sausa rankų oda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sausa rankų oda   Sausa rankų oda Icon_minitimeAntr. 12 22, 2009 10:35 am

na nemanau, kad o o o nes tai pakankamai pigus variantas jeigu lyginti su garsiai prekiniais ženklais Very Happy
eterinius aliejus, bazinius aliejus perku iš UAB"Naujoji Barmunė". Pasirinkimas pakankamai didelis, kainos normalios. Aišku, jie juk patys negamina šių produktų, tik perfasuoja (kaip ir daugelis mūsų rinkoje esančių gaminių). Medžiagų tiekėjas yra Vokietijos firma H.Lamotte GmbH.
Kadangi medžiagų reikia pakankamai daug tai perku didmeninėmis kainomis. Geriausias atsiliepimas iš žmonos - naudoja tik mano pagamintus kremus Smile o visus kitus išmetėme Smile
Atgal į viršų Go down
menesiena

menesiena


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-05-27

Sausa rankų oda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sausa rankų oda   Sausa rankų oda Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:10 pm

Pritariu, kad patys geriausi kremai- tai savos gamybos.
Sviestmedzio aliejaus yra ir "Aromatika" firmos. Iapilstyta Ukrainoje, kitu gamintoju aliejai. As perku sios firmos produktus ir patenkinta esu kainos ir kokybes santykiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sausa rankų oda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sausa rankų oda   Sausa rankų oda Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sausa rankų oda
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Masažas :: Dalijusiu patirtimi-
Pereiti į: