Yoga Sun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

 

 Ateities vizijos

Go down 
+3
menesiena
prijola
Mesmer
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 31, 2012 10:57 am

Atmatattva pr. indijos Vedų propoguotojas Bhaktivedantos svamio mokinys, tikras "kilmingas" brahmanas kalba apie pranašystes aprašytas Vedų raštuose. Paskaita yra sena, aš ją pirmą kartą išgirdau 1996 metais.
P.S. Jis taip pat kalba apie Lietuvą. Nuosekliai aiškina kas yra aprašyta Bhavišja Puranoje. Apie tai kaip atsirado krikščionių dievas Jahvė, ir t.p. (paimta iš Edmundas Petruoka facebooke.com)

http://www33.zippyshare.com/v/57632754/file.html
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 9:48 am

Atgal į viršų Go down
prijola

prijola


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 3:27 pm

Anahata rašo:

http://pogrindis.lt/32144-europos-zlugimas-aprasytas-%e2%80%9ekonkordijos-matricos-simboliais-1-dalis
http://pogrindis.lt/32659-europos-zlugimas-aprasytas-%e2%80%9ekonkordijos-matricos-simboliais-2-dalis
Man tiko šis pasakymas:
Человеческие индивидуумы не имеют никакого отношения ко всему этому процессу эволюции, являясь лишь безличностными инструментами, через которые сам этот процесс происходит.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 07, 2012 11:19 am

Taip ir yra, žiūrint iš kokio mąstymo lygmens žiūrėsime ( mąstymo lygmuo susijęs su saviidentifikacija). Viduje mes visada turime vadovautis vienybės logika. Tada skaitant tokią informaciją kaip ši tu gali pamatyti pilnesnį vaizdą, bet tuo pačiu neįsitraukdamas į tai, bet kartu matydamas situaciją, kas leidžia tau neatsilikti nuo mūsų pasaulio įvykių eigos. Reikalinga integracija skirtingo tipo informacijų pagal prioritetinę vidinę logiką. Taip šiuo metu tai matau:) ir tai man padeda likti pusiausvyroje.
Atgal į viršų Go down
Mesmer

Mesmer


Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 07, 2012 2:21 pm

Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 07, 2012 3:52 pm

Neblogas laida. Manau, kad tai bandymai biologinio ginklo, bet nesu garantuotas. Gydytojai nieko nežino apie ligą ir bijo, nenori užsikrėsti. Valdžia irgi nieko nesupranta ir ginasi. Nuo gmo produktų negali būti (vyksta kitaip ir tai būtų paplitę visur, nes gmo produktai visur). Su žmogaus psichika, tai yra su imunitetu manau tai susiję, bet irgi kaip rodė laidoje tai nėra lemiantis faktorius. Užleistų gyvių jėga yra labai stypri. Matomai žiūrėjo, kaip elgiasi užsikrėtę žmonės, kokia jų reakcija, psichinė būklė, žalojimo lygis ir t.t. O kokia kitų nuomonė apie šį įvyki? Būtų idomu išgirsti:)
P.S. manau, kad apsisaugoti galime keldami savo pastovųjį vibracijų lygmenį ir pasitelkdami gupinę šaktį. Taip pat jaučiu, kad parazitus vilioja mūsų baimė, tai kažkokia sistema, kuri maitinasi žmonių sukeltomis emocijomis. Nugalėjimas - nebijojimas.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 25, 2012 2:12 pm

Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimePir. 02 27, 2012 10:20 pm

Po šitų straipsnių mane labai suderino ši paskaita:
http://www26.zippyshare.com/v/50959921/file.html
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:12 pm

Dievas juokiasi iš mūsų samprotavimų. Pabaiga ateis. Prasidės nauja era. Įvyks dvasinė pasaulio pabaiga. Ugnis nušluos viską. Kam bus lemta likti, tie liks. Kol dar nėra pasaulio pabaigos, melskimės. Malda yra didžiulė galybė.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 4:49 pm

O gal čia žemėje taip ir turi būti, tokia sumaištis. Gal čia mums kaip kokia mokykla, kur išmoktume didesnės etikos ir koncentracijos pasirinktui tikslui, nes priešingu atveju matome kas iš to išeina. Šiandien skaičiau straipsnį, gal patiks:)
http://anomalija.lt/2012/01/kitas-pasaulis-astralas/
P.S. ką apie tai manote?Smile
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 5:05 pm

Anahata rašo:
O gal čia žemėje taip ir turi būti, tokia sumaištis. Gal čia mums kaip kokia mokykla, kur išmoktume didesnės etikos ir koncentracijos pasirinktui tikslui, nes priešingu atveju matome kas iš to išeina. Šiandien skaičiau straipsnį, gal patiks:)
http://anomalija.lt/2012/01/kitas-pasaulis-astralas/
P.S. ką apie tai manote?Smile

Atsiprašau, bet skaityti iki galo nenori mano vidus. Tai žinios protui... ne širdžiai. O protas negali išmąstyti to,ką žino širdis. Ir į straipsnį atsiliepė "protai" Smile
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 5:21 pm

Įdėjau tik šiaip, norėjau pasiklausyti kitų nuomonės. Taip pat linkiu jums klausyti savo širdies:) taip pat dėkoju už įneštą ugnį į šį forumą ir apynasrį mano ego:)
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 9:47 am

Anahata rašo:
Įdėjau tik šiaip, norėjau pasiklausyti kitų nuomonės. Taip pat linkiu jums klausyti savo širdies:) taip pat dėkoju už įneštą ugnį į šį forumą ir apynasrį mano ego:)

Jokių ego nėra Smile o dalintis tuo,ką kalba vidus yra gera.
Reikia dėkoti Dievui, kad jis taip gražiai skleidžiasi.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 13, 2012 2:12 pm

Mesmer rašo:
prijola rašo:

O jei tu žūsi, vis tiek sugrįši naujam gyvenimui anksčiau ar vėliau. Kūnas nėra amžinas, o Dvasia amžina. Bet...jei neliktų Žemės, tai kur sugrįžtume mokytis gyvenimo?

Reikia galvoti apie gyvenimą ir rūpintis jo. Tik ne reikia atsisakyti lipti i valtį.

Labai taiklūs žodžiai. Sapnavau laivą su pavadinimu KATARSIS. Tame laive stovėjau ir plaukiau taip ramiai ir tyliai. Reikia veikti ir nebijoti, nes baimė yra stabdis. Ir veikiantys gali pakeisti viską to net nesitikėdami. Tereikia pasitikėti.

Mirdamas prieš mirtį suvoksi, kad mirties nėra.
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimePen. 03 23, 2012 3:42 pm

Mūsų žemės užteršimas yra tik išorinis vidinio užsiteršimo atspindys...valykime šiukšles pirmiausiai iš savęs. Išvalę iš savęs savo "dvasios konteinerius" atsimerksime ir suprasime, kad mes nesame atskira nuo visko. Švarūs iš vidaus, švaru ir aplink.
Kiekvienas žodis neturi jokių rėmų, mes esame tie patys žodžiai, žodis yra tik kelias iki tikslo. Bet tai taip pat nėra atskira. Kalbant apie žodį "VISKAS" dar nereiškia, kad į jį telpa viskas, tai tik iliuzija, įsivardinimas, kad suprastų, į jį netelpa begalybė, nes ji neturi ribotumo. Kalbėdama apie žodį, kalbu apie visą apimantį. Kaip ir mes, mūsų dvasia vienyje, ESATYJE. Atsiranda, kas randa viską visame kame! Džiūgauju ir esu!
O iliuzijos nesinori pamesti, prarasti, nes juk mes visa kaupiantys. Smile
Bet iliuzija juk ir esame mes.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimePir. 03 26, 2012 6:35 pm

Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimePir. 03 26, 2012 9:22 pm

Anahata rašo:
https://www.youtube.com/watch?v=rl0O5MBErwA&feature=plcp&context=C49c9f74VDvjVQa1PpcFMvLe01HCTS195tHBVQNJRmJx_atGkIzg0%3D

Smile)) šįryt kažkaip netyčia atsiverčiau šitą, bet klausyt nenorėjau. Wink Kalba kas kalba. Šaunu,kad yra kas kalba. AŠ AŠ AŠ AŠ.
Ups, jau ir prasižiojau.
Kalba tas apie tai kas tas yra tuo,kas yra. Atsiprašau. Viskas esame viena. Nei niekšai nei panašiai. Ir smerkti kažką, mes neturime teisės, nes esame tie patys. Ego ir protas jei tai galime vadinti demonais. Mes visi tokie. Bet nesame kalti,kad užmigome ir nesuvokiame kas esame. Ateis laikas, kada bus, o tas laikas yra dabar.
Šis žmogus galbūt labai mano,kad yra kitoks nei visi kiti, o iš tiesų yra toks pat kaip ir kiti, aš, jūs, ar dar kažkas. Viename. Mylėti, o ne keikti, peikti ir pykti ant tokių, kurie dar neprisimena, kas yra...
Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 27, 2012 4:14 am

Taip toliau Smile)) Idealu:))
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 27, 2012 12:16 pm

Anahata rašo:
Taip toliau Smile)) Idealu:))

Paleiskite visas praktikas... leiskite tam vykti natūraliai. Jei turite MOKYTOJĄ, puiku. Tik įsiklausykite, ar tai tikrai jūsų MOKYTOJAS, ar JŪS nepradedate gyventi MOKYTOJO vardu, žodžiais, praktikomis ir panašiai. Protas bando pamatyti protą per protą. Taip pat yra ir su idėja. Idėja bando pamatyti tai,kas yra prieš idėją praktikose. Aš nieko nežinau. Bet esu. afro
Atgal į viršų Go down
-




Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2012-02-28

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 29, 2012 11:27 am

Viskas yra beribiškai gražus POKŠTAS. Beribis grožis, viskas, kas plaukia per mus tarsi upė...
Atgal į viršų Go down
Anahata




Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 17, 2012 2:01 pm

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ateities vizijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Ateities vizijos - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ateities vizijos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Etika ir Filosofija :: Pasaulio ateitis-
Pereiti į: